У боях за Україну загинули семеро захисників з Вінниччини

15:25
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом останніх кількох днів стало відомо про загибель сімох захисників з Вінниччини: Вадима Сокровіщука, Руслана Трачука, Сергія Литвина, Анатолія Наконечного, Олега Дерена, Дмитра Гандзія та Руслана Кеби.

Так, 27 січня 2023 року біля населеного пункту Красна гора Донецької області загинув Вадим Олександрович Сокровіщук, повідомляє Студенянська сільська громада. Мешканцю села Трибусівка було 25 років. Його призвали на військову службу за мобілізацією до лав ЗСУ 2 вересня 2022 року. Захисник служив в протитанковому відділенні взводу вогневої підтримки 11-ї аеромобільної роти 4-го аеромобільного батальйону військової частини А4355.

31 січня 2023 року на Донеччині в результаті мінометного обстрілу загинув Руслан Віталійович Трачук, повідомив Бершадський міський голова Віталій Драган.

6 лютого 2023 року на Донеччині загинув солдат Сергій Іванович Литвин, повідомила селищна голова у Тростянецькій селищній раді Людмила Червонецька. Мешканцю села Оляниця було 47 років. Він був стрільцем-санітаром мотопіхотного відділення 2 мотопіхотного взводу і мотопіхотної роти військової частини А2960.

5 лютого 2023 року у лікарні, у Хмельницькому, під час лікування, від важкої хвороби загинув Анатолій Наконечний, повідомляє Калинівська міська рада. Захиснику було 48 років. Він був мобілізований до війська у жовтні минулого року. Проходив службу на Донеччині, звідки потрапив до шпиталю.

На Луганщині загинув Олег Дерен, повідомляє Калинівська міська рада. Мешканцю Павлівки було 26 років.

7 лютого 2023 року біля населеного пункту Первомайське Донецької області загинув Дмитро Юрійович Гандзій, повідомляє Тульчинська районна державна адміністрація. Мешканцю села Трудове було 36 років. Солдат був старшим навідником 2 гранатометного відділення протитанкового взводу роти вогневої підтримки.

У населеному пункті Кремінна Луганської області загинув жорнищанин Руслан Віталійович Кеба, повідомляє Іллінецька міська територіальна громада.

Фото – Pixabay