У боях за Україну загинули семеро захисників з Вінниччини

16:04
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом останніх днів стало відомо про загибель семи захисників з Вінниччини: Юрія Микитюка, Олександра Станіславчука, Руслана Медяного, Владислава Круговського, Євгенія Охремівського, Ігоря Романенка та Дениса Богатирьова.

– Стало відомо, що на Донеччині ще 27 квітня 2022 року загинув Юрій Микитюк – мешканець Іллінецької громади. З квітня минулого року захисник перебував у статусі безвісти зниклого. Його особу було ідентифіковано та за експертизою ДНК підтверджено загибель на полі бою. Сьогодні у громаді оголошено День жалоби.

-На Донеччині 12 вересня загинув Олександр Анатолійович Станіславчук. З грудня минулого року він боронив Україну у складі однієї окремої механізованої бригади ЗСУ. Воював на східному напрямку. Захиснику було 37 років. Сьогодні у Вінниці відбулось прощання.

– На Запоріжжі отримав поранення Руслан Медяний – мешканець Жмеринської громади. Медики боролись за його життя, та серце військового зупинилось 15 вересня. Захиснику було 43 років. Сьогодні відбулось поховання Героя.

– На Донеччині отримав важкі поранення 15 вересня захисник Владислав Круковський – мешканець Вапнярської громади. 19-річний боєць помер в першому реанімаційному відділенні лікарні ім.Мечникова в місті Дніпро. Матрос був номером обслуги мінометного відділення мінометного взводу роти вогневої підтримки. Сьогодні Героя провели в останню путь.

– У боях за Україну загинув Охремівський Євгеній Володимирович – мешканець Козятинської громади. Вчора, 19 вересня, у громаді було оголошено День жалоби.

– У боях за Україну 16 вересня загинув Романенко Ігор Вікторович – мешканець Немирівської громади.

– У боях за Україну загинув Богатирьов Денис Юрійович – мешканець Оратівської громади. Інформацію про зустріч та прощання з Героєм повідомлять додатково.

Вічна пам’ять загиблим Героям! Співчуття рідним та близьким…

Фото – www.myvin.com.ua

Читайте також: У боях за Україну загинули 11 захисників з Вінниччини

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.