У боях за Україну загинули 11 захисників з Вінниччини

13:53
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Протягом останніх днів стало відомо про загибель одинадцяти захисників з Вінниччини: Андрія Кельмана, Сергія Ярмоленка, Юрія Сухого, Дмитра Кравченка, Сергія Драча, Володимира Демчука, Олега Бігуна, Олексія Алешка, Віталія Понька, Миколи Провізіона та Олега Філоненка.

Як повідомляє Бершадський міський голова Віталій Драган, 21 червня 2023 року на Луганщині під час виконання військового обов’язку загинув Андрій Григорович Кельман. Прощання з Героєм мало відбутись 16 вересня.

На сайті Хмільницької міськради зазначають, що 26 серпня 2023 року на Донеччині загинув воїн, житель с. Широка Гребля Хмільницької громади (Широкогребельського старостинського округу) солдат Микола Володимирович Провізіон, 1998 року народження. Про час зустрічі тіла героя повідомлять додатково.

Як зазначають на сторінці Тульчинської РДА, на Донеччині внаслідок безпосереднього бойового зіткнення з ворогом 28 серпня 2023 року загинув сержант Олексій Миколайович Алешко, 2003 року народження, житель с. Крищенці.

В телеграм-каналі Вінницької міської ради вказано, що 15 вересня вінницька громада прощалася із захисником Сергієм Валерійовичем Ярмоленком.

Липовецька міська рада повідомляє, що на війні загинув Олександр Володимирович Говоров. Він служив у морській піхоті, у відділенні розвідки, був рядовим. Брав участь у боях за цілісність і незалежність України на Донеччині.

В ніч з 21 на 22 серпня, під час бою на Донеччині, отримав важкі поранення. 10 вересня помер у Київському військовому госпіталі. Зустрічали тіло воїна 15 вересня.

У Погребищенській громаді в селі Станилівка 13 вересня зустріли тіло захисника України Олега Васильовича Бігуна. Олег Бігун був стрільцем відділення морської піхоти взводу морської піхоти роти морської піхоти батальйону морської піхоти військової частини матросом.

На сторінці Жмеринської міськради вказують, що 11 вересня внаслідок поранення помер воїн Дмитро Кравченко. 15 вересня Жмеринська міська територіальна громада попрощалась з ним.

Відомо, що після початку повномасштабного вторгнення він спочатку був на кордоні з Придністров’ям, а в травні 2022 року вже воював на півдні в Миколаївській області, а згодом – на Херсонщині. Брав участь у звільненні Херсону. Навесні цього року Дмитро Кравченко пройшов 35-денні курси лідерства у Великобританії. Згодом в бою на Херсонщині Дмитро отримав важке поранення, внаслідок якого 11 вересня помер.

Як вказували 12 вересня на фейсбук-сторінці Вороновицької територіальної громади, стало відомо про смерть Юрія Олексійовича Сухого. 15 вересня тіло загиблого зустріли у с. Комарів, жителем якого він був.

Як вказують на сторінці Тиврівської територіальної громади, 13 вересня, у бою за Батьківщину на Запоріжжі загинув Олег Борисович Філоненко 1994 року народження.

За повідомленням Калинівської міськради від 14 вересня, у результаті стрілецького бою, мінометного та артилерійського обстрілу на Запоріжжі загинув сержант Національної гвардії України Володимир Демчук. Герою у квітні виповнилося двадцять шість років. За роки війни брав участь у жорстоких боях за Київ, Білогорівку, Сіверськодонецьк, Лисичанськ, Спірне, Роботине.

Як зазначається на сторінці Іллінецької МТГ, на Донеччині 15 вересня 2023 року загинув молодший сержант Сергій Іванович Драч, 1991 року народження, житель с. Якубівка. Мав доньок та дружину. Про час зустрічі тіла захисника повідомлять додатково.

На сайті Шаргородської громади повідомляють, що у бою за волю і незалежність України на Донеччині 15 вересня загинув командир протитанкового відділення, сержант Віталій Петрович Понько, 1993 року народження, з села Гибалівка.

Вічна пам’ять загиблим Героям! Співчуття рідним та близьким…

Фото – 24tv.ua