У боях за Україну загинули семеро захисників з Вінниччини

18:42
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом останніх кількох днів стало відомо про загибель семи захисників з Вінниччини: Анатолія Бурденюка, Володимира Олійника, Віктора Печенюка, Віталія Нечая, Олександра Гаврилюка, Дмитра Єфімова та Андрія Медведя.

– На Донеччині 21 березня внаслідок мінометно-артилерійського обстрілу отримав поранення, несумісні із життям, Анатолій Петрович Бурденюк – мешканець села Дахталія Городківської громади. Захиснику було 47 років. Солдат був номером обслуги механізованого відділення механізованого батальйону.

– Підтвердився факт загибелі Володимира Михайловича Олійника – мешканця Тульчинської громади. Він загинув 22 березня на Донеччині. Захиснику було 46 років. Старший сержант був водієм механізованого взводу механізованої роти. За рішенням родини Героя поховають у с.Холодівка на малій Батьківщині.

– На Донеччині 24 травня загинув Віктор Йосипович Печенюк – мешканець Шаргородської громади. Захиснику було 50 років. Він виконував завдання номера обслуги механізованого відділення механізованого взводу. 29 травня бійця провели в останню дорогу.

– На Донеччині 24 травня внаслідок артилерійських обстрілів збройних формувань рф та безпосередніх зіткнень з ворогом  загинув Віталій Олександрович Нечай – мешканець села Мала Стратіївка Ободівської сільської громади. Захиснику було 39. Він служив механіком водієм другого механізованого відділення одного з військових формувань ЗСУ. Вчора, 30 травня, його провели в останню путь.

– На Донеччині 27 травня внаслідок ракетного удару загинув Олександр Васильович Гаврилюк – мешканець села Нестерварка Тульчинської громади. Захиснику було 57 років. Сержант був радіотелефоністом-лінійним наглядачем відділення управління командира мінометного взводу мінометної батареї механізованого батальйону.

– Захищаючи Україну, загинув Дмитро Єфімов – мешканець міста Бершадь Бершадської громади. Про дату та час церемонії прощання буде повідомлено додатково.

– У боях за Україну загинув Андрій Броніславович Медведь – мешканець Агрономічної громади. Інформацію щодо поховання Героя буде повідомлено додатково.

Вічна пам’ять Героям! Співчуття рідним…

Фото – wallpaper.mob.org.ua

Читайте також: Стало відомо про загибель 16 захисників з Вінниччини

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.