У боях за Україну загинули двоє захисників з Вінниччини: Вадим Попик та Діомід Барабаш

13:57
Автор: Vежа
Become a Patron!

Захищаючи України, загинула двоє захисників з Вінниччини – Вадим Попик з Тростянецької громади та Діомід Барабаш з Бершадської громади.

Як повідомляє голова Тростянецької громади Людмила Червонецька, Вадим Іванович Попик загинув під час виконання службових обов’язків в населеному пункті Мирноград Донецької області. Мешканцю села Демківка було 39 років. Про дату і час церемонії прощання та поховання повідомлять додатково.

Щирі співчуття матері Юлії Миколаївні, батьку Івану Петровичу, сестрі Наталії, брату Максиму, рідним та близьким захисника! – йдеться у дописі.

Голова Бершадської громади Віталій Драган повідомив, що загинув 41-річний уродженець села Маньківки – Діомід Петрович Барабаш. Сьогодні, 31 січня, із загиблим прощаються у селі Маньківка.

31 січня йому мало виповнитися 42 роки, якби не війна в Україні, яка безжалісно перервала нитку його долі. Важко сприймати смерть наших захисників… Ще важче знайти слова втіхи і підтримки для рідних, близьких та знайомих. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, – йдеться у дописі.

Фото – зі сторінки Людмили Червонецької та Віталія Драгана у Facebook

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.