У боях за Україну загинули дванадцятеро захисників з Вінниччини

16:29
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом останніх кількох днів стало відомо про загибель дванадцяти захисників з Вінниччини: Борими Олександра Миколайовича, Кардаша Дмитра Миколайовича, Юрія Пославського, Ганюка Івана В’ячеславовича, Гоголя Дмитра Валерійовича, Соколовського Віктора Геннадійовича, Гайліса Андрія Геннадійовича, Андрюхова Павла Миколайовича, Вінніченка Іллі Івановича, Хупченка Віталія Анатолійовича, Миколи Дорошенка та Стогнія Андрія Володимировича.

– На Херсонщині у жовтні 2022 року після бою вважався зниклим безвісти Борима Олександр Миколайович – мешканець Липовецької громади. Тільки зараз вдалось його ідентифікувати. Захиснику було 19 років. У лютому 2022 року за контрактом став на захист України. Завтра, 2 листопада, відбудеться прощання.

– Під час виконання розвідувального бойового завдання 20 жовтня загинув Кардаш Дмитро Миколайович – уродженець с.Бабинці Погребищенської громади. З перших днів повномасштабної війни пішов добровольцем у територіальну оборону м. Біла Церква. Згодом перейшов на службу в Головне управління розвідки Міністерства оборони України. Захиснику було 30 років.

– На Херсонщині 21 жовтня загинув Юрій Пославський – мешканець Калинівської громади. Захиснику було 42 роки. Після розлучення з дружиною чоловік переїхав жити до рідних у Чернятин. До початку повномасштабного вторгнення російських окупантів на територію України працював на будівництві. До війська мобілізований в травні 2023 року.

– На Запоріжжі 22 жовтня загинув Ганюк Іван В’ячеславович – мешканець с. Садове Літинської громади. Захиснику було 38 років.

– На Східному напрямку 24 жовтня загинув вінничанин Гоголь Дмитро Валерійович. Захиснику було 47 років. Дмитро Гоголь із початком повномасштабного російського вторгнення вступив до Медичного Добровольчого Батальйону «Госпітальєри». Разом із побратимами протягом кількох ротацій поспіль надавав допомогу та евакуював поранених із «найгарячіших» ділянок фронту, а також рятував цивільних. Вчора, 31 жовтня, відбулось прощання із ним.

– На Луганщині 24 жовтня загинув Соколовський Віктор Геннадійович – мешканець Могилів-Подільської громади.

– На Харківщині 25 жовтня загинув вінничанин Гайліс Андрій Геннадійович. Захиснику було 36 років. Андрій Гайліс став до лав Збройних сил України у червні цього року. Вчора, 31 жовтня, відбулось прощання.

– На Донецькому напрямку 25 жовтня у ході мінометного ворожого обстрілу загинув Андрюхов Павло Миколайович – мешканець Гайсинської громади. Солдат разом із земляком прикривали побратимів, які виходили з ворожих позицій. Обоє загинули. Завтра, 2 листопада, відбудеться чин поховання.

– На Донеччині 25 жовтня загинув Вінніченко Ілля Іванович – мешканець Гайсинської громади. Захиснику було 35 років. Не уникаючи призову, 25 січня 2023 року був мобілізований у лави ЗСУ. Проходив навчання за кордоном. Отримав військову спеціальність. Захищав Батьківщину на Донеччині.

– На Запоріжжі 26 жовтня загинув Хупченко Віталій Анатолійович – уродженець села Болган Студенянської громади. Сьогодні, 1 листопада, відбулось прощання із загиблим. Захиснику було 39 років.

– На Харківщині 27 жовтня загинув Микола Дорошенко – мешканець смт Стрижавка. Захиснику було 50 років. У травні 2023 року його призвали до лав ЗСУ. Проходив навчання з військової підготовки у Франції. Був гранатометником. Завтра, 2 листопада, відбудеться прощання із загиблим.

– Під час виконання бойового завдання 30 жовтня загинув Стогній Андрій Володимирович – мешканець Ладижинської громади. Захиснику було 39 років. Солдат був сапером Збройних Сил України. Завтра, 2 листопада, відбудеться траурний мітинг та прощання з Героєм.

Вічна пам’ять загиблим та співчуття рідним…

Ілюстрація – Pixabay

Читайте також: У боях за Україну загинули дев’ятеро захисників з Вінниччини

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.