Тут вам не Київ: у Вінниці за ніч розчистили дороги після аномального снігопаду. ФОТО

21:03
Автор: Андрій Качор
Become a Patron!

Протягом доби від початку найсильнішого за останній час снігопаду, комунальні служби Вінниці спромоглися майже повністю розчистити центральні дороги та вулиці від наслідків негоди.

Як повідомляють чиновники служб, у зв’язку з погодними умовами комунальники перейшли на цілодобовий режим роботи, вночі працювали навіть слюсарі та зварювальники на випадок виникнення несправностей в машинах. Вночі на вулицях міста працювало три ланки снігоприбиральною техніки, від трьох до шести машин в кожній, що рухалися у супроводі поліції. Тротуари ж очищали 25 одиниць техніки. Окрім того, до прибирання дворів та тротуарів було залучено 650 двірників.

Від ранку 9 лютого більшість центральних вулиць та доріг були розчищені, що значно полегшило рух транспорту та пішоходів, у деяких місцях – до “чорного асфальту”.

Комунальники встигають також чистити тротуари – як вручну, так і за допомогою маленьких тракторців. Водночас другорядні вулиці та деякі міждворові проїзди залишаються під покривом снігової “каші”.

Ввечері 7 лютого міській голова Вінниці Сергій Моргунов здійснив позаплановий об’їзд міста та інспектування комунальних підприємств, відповідальних за розчищення вулиць від снігу. Після об’їзду Моргунов заявив, що місто найближчим часом закупить додаткову техніку: дві снігоприбиральні машини, 12 тракторців для роботи по тротуарах та 4 міні-завантажувачів.

Самі вінничани у соцмережах відзначили якісну роботу комунальників: блогер Віталій Трубніков опублікував кілька фото розчищених доріг та трамвайних колій. Інші мешканці міста також публікують фото з розчищених, або не достатньо розчищених міських ділянок.

Зазначимо, що внаслідок схожого снігопаду 6 лютого столиця України опинилася майже паралізованою: затори на дорогах сягали 9-10 балів, кияни скаржилися на незадовільну роботу тамтешніх комунальних служб. У свою чергу мер Києва Віталій Кличко звернувся з до киян з відеозверненням, яке викликало хвилю глузувань у користувачів соцмереж.

Водночас як у Вінниці, так і в Києві комунальники нарікають на автовласників, котрі лишають свої авто на узбіччях доріг і таким чином перешкоджають роботі снігоприбиральної техніки.

Фото Андрія Завертаного