Цими вихідними у Вінниці працюватимуть два центри масової вакцинації від COVID-19

11:47
Автор: Vежа
Become a Patron!

Цими вихідними, 26 та 27 червня, у Вінниці працюватимуть два Центри масової вакцинації населення від COVID-19 – на Вишеньці та Замості.

На сайті Вінницької міської ради повідомили, що їх розташують за адресами: вул. 600-річчя, 17 (ТРЦ “Мегамолл”, льодова арена) та вул. Некрасова, 40 (школа № 32). Усіх охочих там щеплюватимуть китайською вакциною “CoronaVaс” (з 10:00 до 14:00 години).

– Хочу нагадати: усім, хто планує цими днями щепитись, потрібно обов’язково мати з собою паспорт громадянина України. А вінничанам, які не мають підписаних декларацій з сімейними лікарями, окрім паспорта, необхідно взяти також довідку про присвоєння ідентифікаційного коду. Вакцина для охочих є в достатній кількості, – зазначила Світлана Стефанкова, заступниця директора Департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради.

У Центрах будуть дотримані всі умови для безпечного процесу вакцинації, а медпрацівники слідкуватимуть за тим, щоб вінничани були у масках та дотримувались соціальної дистанції.

У міській раді нагадують, що минулими вихідними від коронавірусу щепились 936 вінничан. Однак вакцинуватись від COVID-19 можна не тільки у Центрах масової вакцинації, а й в стаціонарних пунктах щеплення на базі центрів первинної медико-санітарної допомоги. Там вакцинують людей з листа очікування зареєстрованих у додатку “Дія”, які попередньо запрошені сімейними лікарями.

Розподіл проведених щеплень за регіонами за минулу добу (за 23 червня 2021 року) виглядає так:

Графіка – vaccination.covid19.gov.ua
Фото – planosdesaudemedsenior.com

Читайте також: Минулими вихідними на Вінниччині близько двох тисяч осіб вакцинували проти COVID-19

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.