Цьогоріч у Вінниці скасують безкоштовне довезення до кладовищ у поминальні дні

12:46
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Цього року міська влада Вінниці не буде організовувати безкоштовне довезення вінничан до міських кладовищ у поминальні дні на громадському транспорті. Вінничан також просять утриматися від великих скупчень людей, в тому числі й на кладовищах.

Про це сьогодні, 3 квітня, під час онлайн-брифінгу повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов. З його слів, це пов’язано із карантинними заходами щодо протидії поширення коронавірусної інфекції.

Відповідаючи на запитання про те, чи планують у Вінниці закривати міські кладовища на Великдень та поминальні дні, як це зробили у Житомирі наприклад, Сергій Моргунов відповів, що рішенням Уряду, а також рішенням обласної та міської комісій з питань техногенної екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій проведення масових заходів заборонено.

Водночас в Україні не запровадили надзвичайний стан, тож місцева влада не може повною мірою обмежувати пересування громадян.

 

Об’єктивно, заборонити мешканцям відвідувати в приватному порядку могили рідних і близьких ми теж не можемо, – зазначив Сергій Моргунов. – Але наголошую на тому, що  від нас самих залежить безпека і здоров’я нас самих, наших рідних і близьких. Я переконаний: якщо буде дуже велике скупчення людей або на Пасху, або в поминальні дні, це може спричинити великий спалах захворювання на коронавірус в місті Вінниця. Тому звертаюся до всіх вінничан, дуже уважно відноситися в такі дні  до свого здоров’я і до того, з ким ми контактуємо.

На центральному рівні будуть прийняті відповідні рішення щодо святкування безпосередньо Великодня, в тому числі всіх заходів, які передбачаються по поминальних днях. Єдине можу сказати, що ми не будемо організовувати безкоштовну доставку нашими автобусами на кладовища по місту Вінниця в поминальні дні.

Нагадаємо, що минулого року, в поминальну неділю у Вінниці курсували 35 безкоштовних автобусів до кладовища. Такі довезення громадян у місті організовують традиційно, але цьогоріч у зв’язку із загрозою поширення коронавірусу, довезення відмінили.

Ілюстративне фото – facedobra.com

Читайте також: Іудеїв та християн закликають святкувати Песах і Великдень вдома

Читайте також: Covid-19 у шести дітей: Скальський повідомив актуальні дані поширення коронавірусу на Вінниччині. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.