Цьогоріч у приватному секторі Вінниці заасфальтували ділянки на 20 вулицях

7:25
Автор: Vежа
Become a Patron!

Цього року на 20 вулицях приватного сектору заасфальтували ділянки дороги. На такі роботи мешканці вулиць “скинулись” коштами разом із міською владою. 

За дев’ять місяців поточного року на будівництво доріг в приватному секторі шляхом співфінансування з бюджету територіальної громади було виділено 13,7 мільйона гривень. Ще 3,4 мільйона було спрямовано на прокладання мереж каналізації, що дало можливість приєднати 163 будинки, повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

– Через діяльність ініціативних груп відбувається точніша діагностика того, що найбільше хвилює людей, — розповіла голова Асоціації органів самоорганізації населення Наталія Панчук. – Так, станом на жовтень цього року, проведено роботи по каналізуванню вулиць Комарова, І.Савченка 3-46, Ватутіна 118-132, Степова, Могильчака, а також – пров. 1-й та 2-й Степовий. Протяжність новозбудованих мереж – 3,7 км, кількість будинків, які мають можливість до підключення – 163. Ініціативними групами профінансовано 1,2 мільйона гривень дольової участі. Бюджетом Вінницької міської ОТГ профінансовано 3,4 мільйона гривень.

Виконувались роботи по будівництву мереж водопостачання на 3-х вулицях: вул. Савченко 3-46, вул. Ватутіна 118-132, вул. Тяжилівська.

– Щодо дорожнього покриття, то протягом 2018-2019 років було проведено 87 загальних зборів громадян, під час яких роз’яснено умови дольової участі населення в проведенні капітального ремонту дорожнього покриття. Обрано ініціативні групи, залучено коштів мешканців сумі – 1,5 мільйона гривень. На капітальний ремонт 20 вулиць використано кошти бюджету Вінницької міської ОТГ в сумі 13,7 мільйона. Серед іншого, заасфальтовано пров. Кооперативний та вул. А.Свидницького (дорога до школи №11), де проживають люди з інвалідністю. Загалом в цьому році заасфальтовано ділянки на 20 вулицях, – додала Наталія Панчук.

Нині ще реалізовується проект щодо будівництва мереж каналізації на території приватного сектору квартального комітету «Добробут» що на Старому місті. Також продовжуються роботи з проектування мереж каналізування та водопостачання мікрорайонів Поділля, Корея, Ясний, Набережний-1, П’ятничани, де виконання робіт планується на 2020 рік.

Для покращення санітарного стану прибережно-захисних смуг водних об’єктів та недопущення будівництва будь-яких споруд, влаштування звалищ сміття, накопичувачів рідких і твердих відходів, протягом березня-жовтня 2019 року було проведено 128 рейдових перевірок по 23-х водних об’єктах. Було надано 152 приписи: 109 виконано, складено 43 адміністративних протоколи за порушення правил благоустрою.

Також проводились заходи щодо протидії спалювання листя та інших відходів рослинного походження. Протягом березня – жовтня спільно з Муніципальною вартою керівники Органів самоорганізації населення створили 6 робочих груп та здійснили 94 рейдових перевірок. У результаті було надано 1 012 приписів, з яких 852 виконано та складено 160 адміністративних протоколи за порушення правил благоустрою.

Фото з Facebook-сторінки Сергія Моргунова та з сайту ВМР