Цьогоріч музичний фестиваль “БарРокКо” зроблять триденним

8:48
Автор: Vежа
Become a Patron!

Музичний open-air фестиваль “БарРокКо”, що відбувається щороку у місті Бар на Вінниччині, зроблять триденним. Організатори обіцяють втричі більше гуртів, втричі більше насолоди і драйву.

Про це повідомили на офіційній сторінці фестивалю у Фейсбук.

Вриваємось у вашу стрічку із запальною новиною, на яку ви так довго чекали. Згадайте, як щорічно після останнього виступу ви повертались додому і думали, що фест пролетів, як одна мить, хочеться ще і ще шаленіти біля сцени під музику, яка так полюбилась. Так ось, “БарРокКо 2022″ готує для вас втричі більше гуртів, втричі більше насолоди і драйву! Цьогоріч очікуйте на триденний фестиваль! Три дні наше місто буде фестивалити разом з вами, – кажуть організатори.

 

Зазначимо, що у попередні роки фестиваль “БарРокКо” тривав 1-2 дні на площі Святого Миколая у місті Бар. За майбутніми анонсами можна стежити на фейсбук-сторінці фестивалю.

БарРокКо музичний open-air фестиваль у місті Бар. Водночас фестиваль апелює до бароко як епохи в історії мистецтва, пропонуючи цікаві поєднання сучасного та класичного арту.
_
Туристи та гості з інших міст можуть приїжджати на фестиваль завдяки чартерній програмі з Вінниці, ночувати у місцевих готелях або в наметовому містечку та харчуватись на численних фуд-зонах. У перервах фестивальної програми відвідувачів знайомлять з історією міста та екологічними активностями (джерело – barrockco.org.ua)

Фото – @BarRockCoFest

Читайте також: Рок у Бару: як на Вінниччині відгримів третій музичний фестиваль «БарРокКо». ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.