Цього року на Батозькій ремонтуватимуть трамвайні колії

10:03
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінничанин Ігор Степанюк реєстрував петицію, у якій просив міську владу звернути увагу на стан вулиці Батозької, адже часто це перше, що бачать гості міста, їдучи з вокзалу. Звернення отримало необхідну підтримку містян і у міській раді підготували відповідь. 

У своїй петиції Ігор Степанюк вказував на сірі напіврозвалені заводські корпуси та відсутність нормального дорожнього покриття. Він пропонував передбачати капітальний ремонт ділянки вулиці від залізничного вокзалу до перехрестя з вул. Академіка Янгеля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перші хвилини у Вінниці: як виглядають нетуристичні маршрути міста. ФОТО, ВІДЕО

У міській раді відповіли, що передбачають перетворення вулиці Батозька в міську транспортну артерію, відповідно до «Комплексної стратегії міського транспорту і просторового розвитку м. Вінниці».

– Стратегія включає в себе аналіз існуючої ситуації в місті і сформованих тенденцій, а також визначає варіанти подальшого просторового та інфраструктурного розвитку. Однією із основ для значного потенційного розвитку є концептуальні рішення внутрішнього розвитку району вздовж вул. Батозька, – йдеться у відповіді.

Цьогоріч планується, що «Вінницька транспортна компанія» власними силами виконає поточний ремонт трамвайних колій по вул. Батозька. Щодо комплексної реконструкції вулиці, то це питання буде розглядатись міською радою при формуванні Програми капітального будівництва на 2020 рік.

До речі, певні роботи щодо мабутнього ремонту вулиці проводили ще з 2016 року. Саме тоді, відповідно до програми капітального будівництва на 2016 рік (на замовлення міської ради), департамент капітального будівництва виступив замовником на проектування реконструкції вул. Батозька (від вул. Коцюбинського до вул. Янгеля) та трамвайної колії. Вже було розроблено проектно-кошторисну документацію, проект пройшов експертизу та отримав експертний звіт у серпні 2017 року.