Цього не вчать у школі: вінницьких дітей запрошують навчитися як стати успішним

16:40
Автор: Олексій Мацкевич
Become a Patron!

З березня у Вінниці стартує освітній проект для дітей віком від 9 до 16 років – «Я Лідер».  Діти будуть опановувати предмети, яким не навчають поки що у школах: конфліктологія; профорієнтація, ораторське мистецтво, фінансова грамотність, етика сімейних відносин, психологія успішності.

Організатори повідомляють, що основна мета цього проекту – дати дітям необхідну базу вмінь та навичок, що допоможуть їм реалізувати свій потенціал у реальному житті.

  • Такий предмет, як профорієнтація будуть проводити найуспішніші вінничани, професіонали своєї справи. Вони будуть зустрічатись з дітьми та розповідати тонкощі своєї професії та ділитися секретами власного успіху, – анонсує організатор програми, директор центру «Харизма» Анна Нінова.

Проект розрахований на три місяці,  це приблизно 50 годин. Заняття будуть відбуватись двічі на тиждень, у ігровій, тренінговій формі. Графік занять та остаточний склад тренерів ще узгоджується. Курс стартує на базі центру «Харизма» за підтримки юнацького корпусу «Джура». Також до проекту долучилась громадська організація «Розвиток. Розвиток»

Акцент у цьому проекті буде зроблений  на дітях з дитячих будинків, а також тих, хто постраждали внаслідок військових дій на сході країни. Для них участь буде безкоштовна. Проте діти зі звичайних сімей також можуть брати участь. Організатори планують створити дві-три групи по 15 осіб, з яких 20% складатимуть діти із благополучних сімей. Але курс для них буде вже платний. Вартість навчання – 100 гривень за годину занять. Подібних годин буде близько 50 впродовж трьох місяців.

У вартість буде входити загальні заняття з тренером та індивідуальна консультація з психологом. Також навчати будуть не тільки дітей, а й їх батьків. Керівники проекту планують організовувати батьківські збори, під час яких психологи будуть давати практичні рекомендації, які допоможуть покращити контакт з дитиною.

  • Цей проект дуже важливий для незахищених верств населення, адже діти цих верств не пристосовані до соціального життя, – розповідає Ірина Борзова, голова громадської організації «Розвиток. Розвиток», – Ми плануємо розпочати з Вороновицького дитячого будинку. Деяких дітей ми будемо запрошувати до Вінниці, дорогу і все інше будуть забезпечувати організатори. Також, будуть такі випадки, коли ми будемо привозити спеціалістів та психологів до дитячих будинків.

Зі слів пані Ірини, подібний проект в Україні організовують вперше. Тому протягом цього курсу організатори будуть вдосконалювати програму навчання, аби освітній проект став постійним для Вінниці.

Записатись на курс можна за телефоном: 098 888 31 55.