ТСН: СБУ розслідує “антидержавну діяльність” вінницької компанії LetyShops

18:51
Автор: Vежа
Become a Patron!

Сайт Телевізійної Служби Новин студії “1+1” повідомив, що за інформацією їхніх джерел в СБУ, спецслужба розслідує “антидержавну діяльність” найбільшого кешбек-сервісу країни LetyShops, офіс якого розташований у Вінниці. 

“У Службі безпеки України в коментарі ТСН.ua розповіли, що наразі тривають невідкладні слідчі дії, обшуки проводилися на підставі рішення суду. У спецслужбі розслідують антидержавницьку діяльність з боку зазначеної компанії та її керівництва. “Як тільки воно [розслідування] завершиться, ми будемо повідомляти деталі додатково. Вони [компанія] до IT-бізнесу мають дуже побічне відношення. Наразі там проходять обшуки, вилучається велика доказова база, яка підтверджує їхню антидержавницьку діяльність”, – ідеться по в повідомленні на сайті tsn.ua.

Нагадаємо, що вранці 14 листопада в офісі IT-компанії на проспекті Юності розпочався обшук, який проводили столичні співробітники СБУ спільно з Генпрокуратурою. Як повідомила вінницька IT-асоціація, паралельно з цим керівник компанії Ігор Гнатовський виявився заблокований правоохоронцями у власному помешканні. Обшуки відбувалися на підставі рішення Печерського суду м. Києва, за інформацією IT-асоціації Вінниці, до Гнатовського довгий час не допускали адвоката і не давали ознайомитися з документами, що санкціонували слідчі дії.

Служба Безпеки України ще близько обіду пообіцяла прокоментувати ситуацію, так само відповідний коментар очікується від компанії LetyShops.

Нагадаємо, що компанія LetyShops, розташована у Вінниці, є одним з найбільших кешбек-сервісів на території всього пострадянського простору, кількість клієнтів компанії становить близько шести мільйонів користувачів. Нещодавно LetyShops розпочала масштабну загальнонаціональну рекламну кампанію із залученням топ-маркетологів країни та з виходом на зовнішні площини. У 2017 році компанію було визнано кращим роботодавцем Вінниці за версією DOU. 

Більше про компанію читайте у нашому матеріалі  “Офіс, як у Google: становлення, сьогодення і майбутнє вінницької компанії LetyShops”