Триповерховий та з паркінгом: у Вінниці триває обговорення можливості будівництва торговельно-офісного центру

9:28
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У Вінниці розпочалося громадське обговорення щодо можливості будівництва торговельно-офісного центру в середмісті. Пропозиції з приводу будівництва можна надавати до 16 серпня. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, ідеться про ділянку на вулиці Гоголя, 3, що неподалік Універмагу. Як зрозуміло з містобудівного розрахунку, тут планують збудувати триповерхову будівлю з цокольним поверхом з парковкою. Всередині планують облаштувати приміщення для офісів, виставкові, актові та торгові зали, приміщення для відпочинку та душові.

 

Замовником виготовлення документації є громадянин Кожухівський Володимир Станіславович. Розробник – ТОВ «А-ПІЛОН», Черкаська область, місто Умань.

З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, а також на офіційному сайті міської ради ТУТ в розділі «Прозоре місто» – «Громадська участь» – «Громадські слухання».

Пропозиції та зауваження з цього питання просимо надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за вказаною вище адресою. Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради, тел. 67-22-76.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування оголошення (до 16 серпня).

Зазначимо, що громадські слухання щодо обговорення можливості будівництва торговельно-офісного центру по вулиці Гоголя, 3 оголошувалися ще у липні 2019 року.

Детальнішу інформацію можна переглянути в містобудівному розрахунку за ЦИМ посиланням. 

 

 

 

Фото та графіка з містобудівного розрахунку для проекту будівництва ТОЦ