× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничан запрошують на громадські слухання щодо будівництва ТЦ на вулиці Гоголя

13:33
Автор: В'ячеслав Луцков

Вінничан запрошують на громадські слухання щодо обговорення можливості будівництва торговельно-офісного центру по вулиці Гоголя, 3. Участь у такому публічному заході можна буде взяти вже 25 липня, за адресою потенційного будівництва.

Як повідомляється в оголошенні, на зустрічі будуть присутні розробники проектної документації ТОВ “АПІЛОН” та представники Вінницької міської ради. Громадські слухання стануть останнім етапом громадського обговорення щодо можливості будівництва вказаного ТОЦ в м. Вінниці.

Графічні матеріали з проектної документації

Нагадаємо, наразі за адресою потенційного будівництва, на вулиці Гоголя, 3, розташована нежитлова забудова, що підлягає знесенню. Натомість, згідно проектної документації, новий торгово-офісний центр складатиметься з чотирьох поверхів та горища, загальна площа забудови складатиме 890 квадратних метрів. У цокольному (нульовому) поверсі планують облаштувати стоянку для автомобілів на 27 машиномісць.

Як повідомляється на сайті міськради, з матеріалами та додатковою інформацією щодо можливого будівництва центру можна ознайомитися в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710.

Зазначається, що громадські слухання з питання обговорення можливості будівництва ТОЦ відбудуться 25 липня, о 18.30, за адресою: м.Вінниця,  вул. Гоголя, 3. Телефони для довідок: 59-51-55, 59-51-59.

  

Фото та графіка з містобудівного розрухунку для проекту будівництва ТОЦ

Читайте також: У центрі Вінниці планують будівництво нового торгово-офісного центру. ПРОЕКТ

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.