ТРЦ “Мегамолл” та адмінбудівля “Книжки”: де найчастіше вакцинуються вінничани

15:22
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

На минулі вихідні у Вінниці проінспектували роботу центрів масової вакцинації населення. Найменше щеплюються вінничани на центральному ринку та залізничному автовокзалі, а найчастіше – у торговельному центрі “Мегамолл” та в адміністративній будівлі “Книжки”.

Як ідеться на фейсбук-сторінці Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької обласної державної адміністрації, 7 листопада представники проінспектували роботу центрів масової вакцинації населення.

 

 

Внаслідок рейду також перевірили пункти, які розташовані в адміністративній будівлі “Книжки”, ТРЦ “Мегамолл”, на Центральному ринку та залізничному вокзалі.

Зазначено, що на центральному ринку та залізничному автовокзалі вінничани щеплюються неохоче – за вихідні отримали вакцину всього 65 людей.

Найактивніше ж вакцинуються у ТРЦ “Мегамолл” – 6 листопада, приміром, тут зробили 431 щеплення, а 7 листопада – 210.

В адміністративній будівлі “Книжки” за вихідні отримали вакцину проти коронавірусу 200 вінничан.

Ми провели такий рейд, адже важливо перевірити й побачити ефективність роботи центрів масової вакцинації населення, які працюють у Вінниці. Як результат, найгірші показники роботи має центр вакцинації на Центральному ринку. Там погане місце розташування і відвідувачі через рекламу, яка там розміщене не бачать, що можна отримати вакцину. Центри продовжують працювати до 17:00, а деякі й до 19:00, тому навіть ще сьогодні можна отримати вакцину та захистити себе та своїх рідних від важкого перебігу хвороби COVID-19, – розповіла директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації Ольга Задорожна.

Найближче місце, де можна вакцинуватись, дивіться знайти за ЦИМ посиланням.

Фото – з фейсбук-сторінки Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА та https://media.slovoidilo.ua/

Читайте також: В Україні зафіксували рекордну кількість смертей через COVID-19 за добу

Читайте також: У Вінниці від роботи відсторонили 130 невакцинованих освітян

Читайте також: В Україні дозволили вакцинувати від коронавірусу дітей з 12 років

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.