× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Тріумф «Жигулів»: у Вінниці завершився перший етап Winter Drift GP. ФОТО

10:45
Автор: Андрій Качор

Кілька сотень людей у неділю, 22 січня, зібралися на військовому аеродромі поблизу Калинівки, що під Вінницею, на перший етап першого в Україні кубку із зимовго дрифту Winter Drift GP Vinnytsia.

У своїх анонсах організатори планували залити трасу водою, яка на морозі мала би перетворитися на лід, а відтак – посприяти проведення змагань з дріфту саме на кризі. Однак погода внесла свої корективи – почалася відлига, – тож замість криги учасники змагань дрифтували на сніговій “каші”.

Попри ледь плюсову температуру, пробути з полудня і до сутінків на полі під Вінницею і не замерзнути виявилося досить непросто. Аби глядачі не змерзли, для них підготували кілька великих наметів і масу мангалів, де готувалося мясо, продавалися гарячі напої, а в центральній частині смажився цілком великий кабан. Окрім того, на території заходу встановлили кілька біотуалетів, в які, щоправда, під кінець змагань заходити було вже проблематично.

Проте все це було лише тлом для головної “страви” дня – змагань автомобілів на злітній смузі. Серед більше 40-ка учасників з більшості регіонів країни, особливою популярністю користувалися машини радянського автопрому, а точніше – “Жигулі” – звісно, спеціально підготовані до змагань.

Конкуруючи з німецькими та, зокрема, баварськими автомобілями, “копійки” як правило виривали перемогу.

Однак ця перемога усім давалась непросто: на трасі траплялися зіткнення, горіли щеплення і відлітали колеса, проте більшість пошкоджень вдавалося полагодити вже за кілька метрів у спеціальних піт-стопах біля наметів.

З майже годинним випередженням графіку розпочалися фінальні заїзди. Після кількох напружених парних дріфтів визначилися переможці: “бронзу” першого етапу Winter Drift GP Vinnytsia отримав Максим Міллер, 2 місце Дмитро Іллюк, а головний кубок першого етапу отримав Олексій Головня.

Наступні етапи кубку відбудуться на ції локації 11 та 25 лютого – стежте за анонсами на Vежі.

    

Фото Андрія Завертаного

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Інші новини

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.