Трамвай у Вінниці зійшов з рейок через воду. ФОТО

10:18
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Вчора, 28 березня, близько 22 години у Вінниці зійшов з рейок трамвай та збив дві електроопори. Сталося це на ділянці по вулиці Хмельницьке шосе неподалік вулиці Блока. Ніхто з людей не постраждав, трамвай відновлюють, опори обіцяють встановити сьогодні. 

Як розповів Vежі Михайло Луценко, очільник Вінницької транспортної компанії, причиною такої ситуації стали води, які фактично “розмили” частину шляху. Як наслідок, трамвай, який у пізній час вже був порожнім, просто “зрезонував” та “злетів” з рейок.

 

Зараз фахівці з’ясовуватимуть, як вода потрапила на колії: в результаті підйому ґрунтових вод чи пориву. Відповідно, планується укріплення ділянки та зміна баласту за допомогою щебеню.

Також Михайло Петрович зазначив, що якщо раніше такі випадки траплялися часто, то останнім часом – дуже рідко. Наприклад за останній рік це – другий випадок.

Нині на ділянці, де все сталося тимчасово обмежено швидкість, з якою можуть рухатися трамваї – до 10 кілометрів на годину (в межах міста транспортним засобам дозволяється до 50 км/год).

Читайте також: Вінничани просять облаштувати трамвайну зупинку біля фонтану “Рошен”

Століття на рейках: від міської залізниці до сучасного “VinWay” – історія вінницького трамваю. ІНФОГРАФІКА

Фото – з групи “ДКВ ДТП/ЗАТОРИ ВІННИЦЯ” у Телеграмі та зі сторінки Віктора Перлова у Фейсбук