ТОВ “U PARKS”: у Вінниці обрали керуючу компанію Вінницького індустріального парку

13:23
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці обрали керуючу компанію Вінницького індустріального парку. За результатами конкурсу, які затвердили сьогодні під час сесії міськради, переможцем визначили товариство з обмеженою відповідальністю “U PARKS”, що спеціалізується, зокрема, на переробці сільськогосподарської продукції та виготовленні харчових продуктів. 

Так, за повідомленням на сайті Вінницької міської ради, компанія-переможець планує створити інноваційний проєкт у харчовій промисловості на базі індустріального парку і зацікавлена в тому, щоб залучити на цю територію інвесторів та резидентів.

Довідка: Компанія “Юпаркс” має досвід не тільки щодо розробки концепцій індустріальних парків (розроблено 12 концепцій, зареєстровано 6 індустріальних парків), а і управління розвитком промпарків (2 проєкти). На сьогодні здійснює супровід більш ніж 10 проєктів індустріальних парків та промислових зон по всій території України.

Як раніше повідомляв директор ТОВ “Юпаркс” Валерій Кирилко, компанія хотіла у Вінницькому індустріальному парку розвинути клан мережі своїх індустріальних парків, які вже є на Львівщині та в Івано-Франківську.

– Тому дуже велику увагу будемо приділяти R&D складовій. Ми плануємо зробити дуже потужний інноваційний екологічний центр, який буде розвивати так звану “нову їжу”. Тобто, всі підприємства, які будуть там знаходитися – будуть проходити велику селекцію на предмет серйозності підприємства, потужностей, а також легітації на експорт. Ми також хотіли б зробити акцент на екології в індустріальному парку, щоб мінімізувати будь-які викиди з виробництва, – зазначав директор компанії. 

Сьогодні ж, під час сесії, міський голова Вінниці Сергій Моргунов наголосив на тому, що після перемоги в Україні почнеться відбудова, яка включає процес відновлення та зміцнення економічного потенціалу. Відтак, Вінниця готується до створення належних умов роботи й для релокованих підприємств.

– Ще недавно ми спілкувались з представниками “U PARKS” на конференції в Лугано, а сьогодні це товариство вже розпочинає роботу у Вінниці. Ця компанія займається переробкою сільськогосподарської продукції, виробництвом продуктів харчування, яке є в загальнонаціональних мережах. Тобто, вони досить потужно працюють по всій Україні. Важливо, що вони будуть виробляти органічну та екологічно чисту продукцію. Ми домовилися, що перший запуск виробництва і створення робочих місць відбудеться до кінця 2023 року. Маємо надію, що спільно з ними ми достатньо серйозно покращимо економічний потенціал нашого міста та створимо нові робочі місця, – зазначив Сергій Моргунов.

Нагадаємо, в липня Вінницька міська рада підписала угоду про співпрацю з ТОВ “Юпаркс” щодо розвитку агропромислового кластера на базі Вінницького індустріального парку.

Фото – з сайту міськради

Читайте також: У Вінниці підписали угоду про співпрацю та партнерство вінницького муніципалітету з ТОВ “Юпаркс”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.