Тепловізори, прожектори та зарядні станції: у Вінниці двом військовим частинам передали обладнання

12:20
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці двом військовим частинам передали обладнання, яке допоможе полювати на ворожі дрони. Це 20 тепловізорів, 40 прожекторів та 40 зарядних станцій Bandera Power.

Як повідомляє Вінницька міська рада, у складі цих двох військових частин є мобільні вогневі групи, що полюють за ворожими дронами. Таких військових часто називають «ловцями шахедів».

За словами військовослужбовця, який працює у складі мобільної вогневої групи, це обладнання призначене для роботи мобільних вогневих груп по Вінницькому району з протидії БпЛА типу «шахед». Воно буде корисним особливо вночі. Прожектор підсвічує ціль і мобільна вогнева група, залежно від наявного у неї типу озброєння, працює по цілі. Прожектори можуть підсвічувати ціль на відстані трьох кілометрів.

…Уже маємо напрацювання, що ще потрібно придбати, наприклад, для «ловців шахедів». Ми продовжимо швидко реагувати на запити військових, як нам це дозволяє законодавство. Станом на січень цього року ми підтримуємо вже 30 частин у складі яких служать вінничани, – каже міський голова Вінниці Сергій Моргунов. 

Зазначено, що цьогоріч на пріоритет «Безпека та оборона» у бюджеті громади передбачили майже один мільярд гривень. Це третина коштів, які не входять до захищених статей.

Нагадаємо, під час чергової сесії Вінницької міської ради виділили, зокрема, майже 48 мільйонів гривень на підтримку Захисників і Захисниць. Також додатково спрямували ще 50 млн грн на придбання державних військових облігацій.

Фото – ВМР

Читайте також: У Вінниці виділили майже 48 мільйонів гривень на підтримку Захисників і Захисниць

Читайте також: У Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва під час благодійного заходу зібрали понад 40 тисяч гривень на допомогу ЗСУ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.