«Такий варіант не узгоджувався»: у міськраді прокоментували візуалізацію «проекту забудови» Замкової гори

10:15
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінницькій міській раді вказують на невідповідність викладеної у мережу “візуалізації” забудови Замкової гори з реальними планами на історичну територію.

Про невідповідність зображень реальним процесам щодо Замкової гори Vежі розповів головний архітектор міста Євген Совінський.

 

– Я бачив ці зображення. Але жодного стосунку до того, які зараз процеси йдуть по Замковій горі, ці картинки не мають. Що це таке, варто запитати того, хто його опублікував. Цей варіант (“візуалізації” – авт) не узгоджувався і навіть не обговорювався – зазначив Совінський.

Нагадаємо, днями в деяких ЗМІ було опубліковане інтерв’ю забудовника території поблизу Замкової гори Вадима Брояки, у якому той зазначив, що від планів на забудову не відмовився, однак концепція змінилась – тепер у планах “створення розкішного та дуже привабливого об’єкту туристичної інфраструктури” (з готелем і рестораном).

Згодом у деяких вінницьких ЗМІ опублікували зображення, які називали непідтвердженою “візуалізацією майбутнього проєкту”.

Головний архітектор міста зазначив, що серед найближчих планів на Замковій горі – археологічні дослідження, укріплення схилу та виконання благоустрою. Однак через те, що наразі зима, роботи на місцевості поки не ведуть.

Нагадаємо, ділянку біля Замкової гори ще понад 10 років тому орендувало ПП “Укрпромтех”, а наприкінці серпня 2020 року у Мережі з’явилися фото з будівництва, на яких екскаватор “розкопує” верхню частину пам’ятки.

Фото – з архіву
Графіка – vinbazar

Читайте також: На Замковій горі планують археологічні дослідження та укріплення одного зі схилів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.