«Світло є»: у Вінниці створили робочу групу для вирішення проблеми з енергопостачанням будинків поблизу вулиці Бучми

17:07
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов створив робочу групу для вирішення проблеми з енергозабезпеченням дачного масиву “Підлісне”, мешканці якого скаржилися на тижневе вимкнення світла. Наразі людям повернули енергопостачання.

Як пише Вінницька міська рада, сьогодні, 26 серпня, Сергій Моргунов зустрівся з групою мешканців дачного масиву «Підлісне», які намагаються врегулювати з АТ «Вінницяобленерго» питання стабільного електрозабезпечення.

В кінці минулого тижня вони були відключенні від електропостачання у зв’язку із тим, що мешканці ліквідували юридичну особу  ГО «СТ «Підлісне», з якою була укладена угода про електропостачання, а голова ліквідаційної комісії написала заяву про розірвання договору.

Прямих договорів з електропостачальною організацією у мешканців немає, “оскільки це дуже тривала і дороговартісна процедура, яку мешканці не пройшли в силу різних причин”.

Першочергово потрібно вирішити питання стабільного електрозабезпечення та розрахунків за електроенергію. Потім визначити оптимально можливий шлях, який в результаті допоможе людям оформити прямі договори, – каже міський голова Сергій Моргунов.

Як ідеться у повідомленні, мер звернувся до мешканців щодо “необхідності знайти порозуміння між собою, конструктивно підходити до розв’язання проблеми і не піддаватись на спроби представників різних політичних сил втрутитись у ситуацію та використати її для власних цілей, оскільки це їх проблему не вирішить”. Він також дав доручення сформувати робочу групу, до якої увійдуть мешканці масиву, представники міськради,  «Вінницяобленерго» та “Енера Вінниця”. Координувати цю роботу буде заступник міського голови Микола Форманюк.

Наразі світло людям енергетики уже відновили.

 

– Ми домовились з енергетиками про такий тимчасовий вихід. Подальший алгоритм має запропонувати робоча група, створена з моєї ініціативи, – пише на своїй фейсбук-сторінці міський голова.

Нагадаємо, сьогодні у Вінниці зранку кілька десятків мешканців дачного масиву в районі вулиці Бучми блокували центральну вулицю. Згодом люди рушили до міської ради з акцією протесту. Інтереси протестувальників серед інших представляли зокрема помічники народного депутата від “Слуги народу” Максима Пашковського, а також багаторічний кандидат в депутати від “Партії пенсіонерів” Віктор Маліновський.

 

Читайте також: “Хочу мультики”: чому на Соборній протестувальники перекривали рух транспорту. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.