Судитимуть злочинну групу, яка через Вінниччину намагалась вивезти психотропів на 37 мільйонів гривень

12:15
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

До суду передано обвинувальний акт стосовно членів організованої злочинної групи осіб, які в районі одного з населених пунктів Вінницької області намагались незаконно перевезти психотропні речовини поза митним контролем через річку Дністер. Загальна орієнтовна вартість вилучених речовин на «чорному ринку» сягає 37 мільйонів гривень.

Про це повідомили на сайті Вінницької обласної прокуратури.

За даними слідства, троє жителів Київщини у червні 2022 року незаконно зберігали, перевозили з метою збуту особливо небезпечну психотропну речовину – “PVP” в особливо великому розмірі, а саме – 3,5 кілограма.

6 червня цього року, вони намагались контрабандно перемістити її вночі через державний кордон України поза митним контролем через річку Дністер, в районі одного з населених пунктів Вінницької області. Однак їх викрили працівники прикордонного наряду Могилів-Подільського прикордонного загону.

Окрім цього, вилучено понад 65 кілограмів кристалічної речовини, яка містить у собі особливо небезпечні психотропні речовини – “PVP” та “4-ММС”, що незаконно придбав і зберігав з метою збуту організатор цієї злочинної групи. Організатору групи висунуто обвинувачення у вчиненні придбання та зберігання з метою збуту особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах.

Загальна орієнтовна вартість зазначених вилучених психотропних речовин на «чорному ринку» сягає 37 мільйонів гривень.

У разі доведення винуватості у скоєнні інкримінованих злочинів перед судом, членам групи загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від дев’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна. Досудове розслідування здійснювало Управління СБУ у Вінницькій області.

Фото – Вінницька обласна прокуратура