Судитимуть подружжя з Вінниччини, яке знімало дитяче порно

14:16
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

До суду передано обвинувальний акт стосовно подружжя, яке вербувало дітей з метою їх експлуатації в порнобізнесі. Якщо вину обвинувачених доведуть, чоловікові загрожує покарання волі на строк до 12 років, а його дружині ‒ до 15.

Як сьогодні повідомила пресслужба Вінницької обласної прокуратури, до суду передано обвинувальний акт стосовно двох жителів області, які підозрюються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частинами 2, 3 статті 149 та частини 5 статті 301 Кримінального кодексу України. А саме: вербування людини, вчинене з метою експлуатації, з використанням обману та уразливого стану особи щодо неповнолітніх та малолітніх, а також виготовлення, зберігання з метою збуту зображень та інших предметів порнографічного характеру, що містять дитячу порнографію, та їх збут, вчинене за попередньою змовою групою осіб.

Слідством установлено, що жителька Вінницького району упродовж 2017-2020 років завербувала 16 малолітніх та неповнолітніх дівчат з метою їх експлуатації в порнобізнесі. Свої дії підозрювана вчиняла під виглядом запрошення дівчат до роботи у модельному агентстві, обіцяючи їм грошову винагороду та подарунки.

Надалі обвинувачена та її чоловік за місцем свого проживання виготовили графічні зображення та відеофайли загалом за участі 34 дівчат у спідній білизні у реальній та змодельованій обстановці. Після цього готову продукцію, яка за висновками мистецтвознавчих експертиз належать до дитячої порнографії, подружжя збуло через мережу Інтернет.

У разі доведення винуватості обвинувачених у судовому порядку, чоловікові загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 12 років, його дружині ‒ до 15 років.

Фото – https://ua.news/ua/

Читайте також: На Вінниччині викрили студію, яка знімала дитяче порно під виглядом модельної агенції. ФОТО

Читайте також: Сусіди студії на Вінниччині, де знімали оголених дітей, думали, що це швейне ательє. ВІДЕО

Читайте також: Суд взяв під варту підозрюваних у виготовленні дитячого порно у Вінниці. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.