× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Стримані рокери і ліричні коти: одразу два вінницькі гурти отримали по чотири «так» на шоу «Х-фактор». ВІДЕО

14:22
Автор: Катерина Дядюк

Кілька днів тому, 20 жовтня, вийшов восьмий випуск телевізійного шоу «Х-фактор 9». Як виявилося, у кастингу в Полтаві брало участь одразу два гурти з Вінниці: «Jazzforacat» та «Awaken Me». На цьому кастингу вони отримали по чотири «так» від суддів і обидва пройшли у тренувальний табір шоу.

Вінницькі гурти «Jazzforacat» та «Awaken Me» стали одними з найяскравіших учасників восьмого кастингу шоу «Х-фактор-9».  Першим Дмитро Шуров підспівував муркотінням, а другим замінив барабанщика.

Сергій Асафатов та Дмитро Кошельник з гурту «Jazzforacat» спершу вразили суддів історією назви свого гурту (джаз для кота Васі), а потім – серйозним і чуттєвим виконанням авторської пісні «Важливі деталі». І якщо спершу Дмитро Шуров жартівливо муркотав, то після виконання пісні сказав, що хлопці готові рвати і працювати.

– Відчувається, що ви багато працювали, щоб звучати так, як ви зараз звучите. Це викликає повагу. Я дуже-дуже-дуже радий, що ви прийшли. І звичайно я кажу вам «так» – зазначив Дмитро Шуров.

Читайте також: Вінницький гурт Jazzforacat записав пісню з Валерієм Харчишиним на валунах. ВІДЕО 

Єдине зауваження учасникам «Jazzforacat» зробив Андрій Данилко, якому манера виконання Сергія Асафатова була схожою на манеру виконання Святослава Вакарчука.

А загалом вінничани сподобалися усім суддям, і якби Олег Винник прийшов зі своїм котом, вони б точно отримали ще й п’яте «так».

«Jazzforacat» – акустичний дует Сергія Асафатова (вокал, гітара) та Дмитра Кошельника (кларнет), заснований у 2016 році у Вінниці. За час свого існування хлопці побували з концертами майже в усіх великих містах України та є учасниками багатьох фестивалів та телепроектів. Свою музику називають стенограмою емоцій, почуттів і настроїв, ритмів та життя (довідка – зі сторінки гурту у Фейсбук).

Натомість гурт «Awaken me» вийшов на сцену у неповному складі: їхній барабаншик не зміг взяти участі у відборі через хворобу дружини. Відтак, Сергій Мазур, вокаліст гурту попросив Дмитра Шурова підтримати їх і зіграти разом.

Останньому потрібно віддати належне, адже музикант, не вагаючись ні хвилини, відповів «нема питань», і у якому стилі буде пісня, запитав лише після того, як вийшов на сцену.

Дмитро Шуров врятував виступ гурту, адже пісня «Take me as I am» без барабанної партії не зазвучала би належним чином. А в кінці сказав, що грати рокенрол з такими серйозними обличчями неможливо, бо сам він ледь не вискочив з місця.

На те, що виступ гурту «Awaken me» був дещо стриманим, вказав й Андрій Данилко. А Олегу Виннику такий спокій навпаки сподобався. Крім того Настя Каменських відзначила гарний голос і «пісочний» тембр вокаліста. Й попри всі нюанси усі чотири судді сказали їм «так».

Вінницький гурт «Awaken Me» існує кілька років, але вже встиг заявити про себе. Хлопці грають не тільки важкий рок, але й лірично-акустичні мелодії. Також гурт  «Awaken Me» грає неперевершені кавери на всесвітньо відомих виконавців (довідка – xfactor.stb.ua).

Таким чином «Jazzforacat» та «Awaken me» пройшли до тренувального табору. І попри те, що ці гурти зовсім різні (і за стилем, і за звучанням), на шоу вони автоматично стали конкурентами.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.