Фестиваль Air ГогольФест, який відбудеться вже цими вихідними на території заводу “Кристал” у Вінниці, оприлюднив план розташування локацій, їхнє призначення та режим роботи.
Про це йдеться в дописі на офіційній фейсбук-сторінці фестивалю. Так, 17-18 листопада, протягом двох днів та однієї ночі проведення фестивалю тут діятиме Головна сцена, Театральна сцена, рамп-сцена з вільним мікрофоном, фуд-корт, освітня зона, осередок художніх інсталяцій та електронної музики та багато іншого. Детальніше – читайте нижче.
Вхід
На вході можна придбати одноразові квитки та абонементи, обміняти електронні одноразові квитки чи абонементи на стрічки та дізнатися всю необхідну інформацію на інфопойнтах. Допоможуть будь з чим!
Двір
Зона фудкорту, де можна поїсти, випити, відпочити і поспілкуватися з друзями. Також тут розташовуватимуться деякі інсталяції й рамп-сцена з вільним мікрофоном.
Тут же зосереджені клінінгові структури (туалет/ сміття), а також медична допомога і бочки з вогнем для обігріву.
Підвал
Осередок художніх інсталяцій та електронної музики, яка заповнить простір після 18.00.
Перший поверх
Тепла зона відпочинку, чорний бар, де кожен зможе вдосталь почілити, «взяти паузу» та відпочити.
Другий поверх
Тут зосереджені головна театральна сцена (Дзеркальна зала), візуальна та перформативна програми (Art-кухня).
Вночі на кухні відбуватиметься музична програма (акустична і електронна).
Третій поверх
Осередок освітньо-літературної програми з цікавими лекціями для дітей та батьків.
Ангар
Саме тут розташовується Головна (main) музична сцена. Перед входом в ангар розміщується ще один інофпойнт для зручності всіх гостей.
Парковка
Всі відвідувачі можуть залишити свої авто чи інші транспортні засоби на парковці гіпермаркету «Грош» зі сторони вулиці Келецька.
Детальніше повну програму фестивалю читайте незабаром на Vежі
Читайте також: У Вінниці на території заводу відбудеться “Air ГогольFest”
Понад 40 художників, рефлексія у підвалі та АЛІСА біля Вежі: що приготує арт-кухня «AIR GOGOL FEST»
У центрі Вінниці влаштували шоу з протигазами, барабаном і носом Гоголя. ФОТО
Директор «ГогольФест» Максим Демський: «Ми хочемо абсорбувати аудиторію, яка не любить попси»
“У Вінниці має з’явитися людина майбутнього – ми дамо їй повітря, щоб дихати”: відбулася презентація Air ГогольFest. ФОТО
Дякуємо!
Тепер редактори знають.