× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці на території заводу відбудеться “Air ГогольFest”

20:56
Автор: Андрій Качор

17-18 листопада у Вінниці відбудеться фестиваль “Air Гогольfest” від творців легендарного “ГогольFest”.

Як повідомила Vежі проектний менеджер фестивалю Олександра Тарас, цей мультидисциплінарний фестиваль-альтернатива триватиме у Вінниці два дні та матиме кілька напрямків: театральний, музичний, візуальний, освітній, а також матиме дитячу і нічну програми.

В рамках фестивалю Центр сучасного мистецтва “ДАХ” презентуватиме свої найкращі, відомі у всьому світі, продукти: виступ неперевершених DakhDaughters, ЦеШо та виставу “Парадокси злочину” – драму абсурду від режисера Влада Троїцького.

Окрім того в рамках фестивалю презентують україно-німецьку театральну резиденцію: в рамках програми European Theatre Residency українські актори разом з німецькими режисерами поставлять виставу, котра буде адаптуватися до атмосфери та настрою простору, в якому це відбуватиметься.

Саме місце проведення фестивалю також незвичне: “Airfest Gogolfest” триватиме два дні та одну ніч на території заводу “Кристал”.

 

Фінансово та організаційно до проведення фестивалю долучилися Український культурний фонд, Вінницька міська рада та Благодійний фонд “Подільська громада”.

Детальну програму фестивалю чекайте в середині жовтня на офіційних ресурсах.

Читайте також: ГогольFest хоче до Вінниці. Чи хоче Вінниця ГогольFest?

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.