Стало відомо про загибель шістьох захисників з Вінниччини

14:19
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом останніх кількох днів стало відомо про загибель шістьох захисників з Вінниччини: Зеленька Олександра Володимировича, Схабовського Сергія Миколайовича, Левченка Віталія Вікторовича, Безверхнього Андрія Олександровича, Лавровського Дмитра Анатолійовича, Дудіна Миколи Вікторовича.

13 червня на Донеччині під час виконання бойового завдання загинув житель селя Устя, що на Вінниччині, сержант Зеленько Олександр Володимирович. Прощалися з 46-річним захисником напередодні, 22 червня.

18 червня на Донеччині внаслідок потрапляння ворожого дрона в бліндаж загинув 30-річний Сергій Миколайович Схабовський. Прощалися із захисником в Жмеринській громаді напередодні, 22 червня. Цей день в громаді оголосили Днем жалоби.

19 червня від отриманого бойового поранення в ході штурмових дій на Харківщині загинув Левченко Віталій Вікторович, 20.09.1982 р.н. з с. Будків (Великомитницький старостинський округ Хмільницької громади). У понеділок, 24 червня, захисник повертатиметься до Хмільницької громади “на щиті”. Скорботний кортеж із воїном прибуде до міста Хмільник зі сторони села Кожухів у проміжку орієнтовного часу 12:30–14:00. Детальніше – ТУТ

19 червня на Харківщині загинув Безверхній Андрій Олександрович, 1982 р.н., з села Ободівка (Ободівської сільської територіальної громади). Солдат Андрій Безверхній служив стрільцем-санітаром механізованого відділення механізованого взводу. Зустріли траурний кортеж з тілом полеглого воїна у Тростянці сьогодні, 23 червня.

22 червня стало відомо, що загину Лавровський Дмитро Анатолійович 1990 р.н. з Козятинської громади. Додаткова інформація буде повідомлена згодом. 

23 червня стало відомо про загибель Дудіна Миколи Вікторовича 1984 р.н. з Козятинської громади. Додаткова інформація буде повідомлена згодом. 

Вічна пам’ять загиблим Героям! Співчуття рідним та близьким…

Ілюстративне фото – “Прямий”

Читайте також: Стало відомо про загибель п’ятьох захисників з Вінниччини

Читайте також: У боях за Україну загинули восьмеро захисників з Вінниччини

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.