Стало відомо про загибель одинадцятьох захисників з Вінниччини

16:23
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом останніх кількох днів стало відомо про загибель одинадцятьох захисників з Вінниччини: Валерія Валерійовича Борсука, Олександра Олександровича Гупала, Андрія Анатолійовича Докійчука, Анатолія Олександровича Кичикулова, Григорія Олександровича Павлова, Михайла Володимировича Чайковського, Івана Миколайовича Курочки, Володимира Михайловича Кичака, Ігоря Миколайовича Заїчко, Віталія Вікторовича Кучкудана та Дем’яна Олексійовича Кравчука.

Стало відомо, що ще 9 квітня 2022 року, захищаючи кордони рідної землі на Донеччині, загинув 40-річний підполковник ДПСУ Валерій Валерійович Борсук. Відомо, що могилівчанин повномасштабне вторгнення зустрів в рядах Донецького прикордонного загону. До цього багато років він прослужив в Могилiв-Подiльському прикордонному загонi.

Стало відомо, що ще 9 липня 2023 року під час виконання бойового завдання у ході ведення бойових дій на Донеччині загинув старший солдат Олександр Олександрович Гупало з с. Даньківка Іллінецької громади. Зазначено, що з липня Захисник вважався безвісти зниклим. Рідні сподівались, що Олександр живий, розшукували, але врешті, за результатами ДНК-експертизи, його особу було ідентифіковано і підтверджено загибель на полі бою. Прощаються з воїном сьогодні, 1 жовтня.

Стало відомо, що 3 вересня загинув Андрій Анатолійович Докійчук. Відомо, що воїн – 1981 р.н., з м. Бар, був солдатом, навідником бойової машини танкового взводу. Прощалися з Героєм 30 вересня.

22 вересня на Луганщині під час виконання бойового завдання внаслідок стрілецького вогню з боку противника отримав вогнепальне кульове поранення, не сумісне з життям, стрілець-солдат Анатолій Олександрович Кичикулов з Гайсинської громади. Відомо, що До лав Збройних Сил хлопець був призваний 7 липня 2023 року. Попрощалися із 32-річним Захисником 28 вересня у селі Рахни.

24 вересня внаслідок ворожого обстрілу у Запорізькій області загинув Григорій Олександрович Павлов зі Жмеринської громади. Відомо, що чоловік став до лав оборонців у грудні 2022 року. Служив заступником командира бойової машини – навідником-оператором десантно-штурмового відділення. Прощання із воїном відбулось 30 вересня, яке у Жмеринській громаді оголосили Днем жалоби.

24 вересня під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув молодший сержант, головний сержант взводу протитанкових ракетних комплексів роти вогневої підтримки Михайло Володимирович Чайковський з Ольгопільської громади. Дату/час зустрічі та прощання з Воїном будуть повідомлені пізніше на сторінці у фейсбук та у вайбері Ольгопільської територіальної громади.

25 вересня при виконанні військового обов’язку по захисту територіальної цілісності та суверенітету України, внаслідок влучання керованої ракети в будівлю логістики в м. Херсон загинув солдат ЗСУ Іван Миколайович Курочка. Відомо, що чоловік – 1969 р.н. з с. Сосни Літинської громади. Прощаються із загиблим сьогодні, 1 жовтня.

Стало відомо, що 26 вересня у бою за Україну загинув Володимир Михайлович Кичак. Відомо, що захисник –  1991 р.н., він з міста Бар.

27 вересня під час виконання завдань, пов’язаних із захистом Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України зупинилося серце Ігоря Миколайовича Заїчко 1971 р.н. з Немирівської громади. Прощання із загиблим воїном відбудеться 2 жовтня.

26 вересня стало відомо, що на Донеччині загинув 33-річний Віталій Вікторович Кучкудан з с.Красне Новоміського старостинського округу Тиврівщини. Прощання з воїном відбулось 30 вересня.

29 вересня внаслідок мінометного обстрілу у Запорізькій області загинув Дем’ян Олексійович Кравчук. Відомо, що воїну було 22 роки, він з села Тараски Уланівської громади. Про час та дату поховання Захисника повідомлять додатково.

Вічна пам’ять Героям! Співчуття рідним та близьким…

Ілюстративне фото – 24tv