Стало відомо про загибель дванадцятьох захисників з Вінниччини

13:11
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом останніх кількох днів стало відомо про загибель дванадцяти захисників з Вінниччини: Новицького Юрія Олексійовича, Тодорова Анатолія Миколайовича, Миколи Кушти, Андрія Сідорова, Скородєлова Павла Сергійовича, Дерена Сергія Михайловича, Грабійчука Олександра Миколайовича, Максімова Руслана Васильовича, Бойка Костянтина Олександровича, Фастівця Олега Володимировича, Голодриги Юрія Олександровича та Олександра Березовського.

– На Донеччині 3 листопада 2022 року загинув Новицький Юрій Олексійович – мешканець с. Лука-Барська Барської громади.

– На Запоріжжі 5 грудня загинув Тодоров Анатолій Миколайович – мешканець с. Вербка Городківської громади. Солдат був стрільцем стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону.

– На Донеччині 19 грудня загинув Микола Кушта – мешканець с. Сосонка Стрижавської громади.  Захисника 3 січня 2023 року призвали до лав Збройних сил України. Воював в Авдіївці та під Бахмутом. Навесні отримав осколкове поранення в стегно, після лікування знову повернувся на фронт. Був солдатом, служив старшим механіком-водієм механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти однієї з військових частин.

– На Донеччині 19 грудня загинув Андрій Сідоров – мешканець смт Стрижавка. Був призваний до лав Збройних сил України 19 січня 2023 року. Був старшим сержантом, сапером інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу механізованого батальйону однієї з військових частин. Спочатку воював у Миколаївській області, згодом проходив навчання у Німеччині. Протистояв ворогові у Дружківці, Краматорську, Костянтинівці та Кліщіївці під Бахмутом.

– На Херсонщині 20 грудня загинув мешканець Донеччини Скородєлов Павло Сергійович. Він долучився до лав Збройних Сил восени минулого року. Пройшов навчання у Великобританії. Став морським піхотинцем однієї з військових частин. Своє сімейне гніздечко звив у місті Лиман. Та звичне життя, як і у тисячі українців, зруйнувало повномасштабне вторгнення. Разом із дружиною та двома неповнолітніми дітьми Павлові довелося шукати спокійного прихистку. Зупинилися у Вінниці.

– На Донеччині 23 грудня загинув Дерен Сергій Михайлович – мешканець Ямпільської громади. Солдат ЗСУ у війську із січня 2023 року. Сьогодні, 31 грудня, відбулось прощання із загиблим.

– На Донеччині 24 грудня загинув Грабійчук Олександр Миколайович – мешканець с. Бухни Погребищенської громади. Він був солдатом, гранатометником першого відділення взводу штурмової роти однієї з військових частин.

– На Донеччині 24 грудня загинув вінничанин Максімов Руслан Васильович. Захисник став у стрій на початку повномасштабного вторгнення. Служив у одній з військових частин Національної гвардії України. Брав участь у пекельних зіткненнях із ворогом на Донецькому, Запорізькому, Харківському напрямках.

– На Донеччині 27 грудня загинув Бойко Костянтин Олександрович – мешканець с. Бондурівка Немирівської громади. Вчора, 30 грудня, відбулось прощання із загиблим захисником.

– На Донеччині 28 грудня загинув Фастівець Олег Володимирович – мешканець с. Скоморошки Оратівської громади. Інформацію про зустріч та прощання з Героєм повідомлять додатково.

– На Донеччині 28 грудня загинув Голодрига Юрій Олександрович – мешканець Сутисківської громади. Про дату і час поховання Юрія буде повідомлено додатково.

– На Харківщині 29 грудня загинув Олександр Березовський – мешканець смт Стрижавка. Захиснику було 40 років. Олександр з 2014-го воював у зоні АТО більше 1,5 року. Був учасником бойових дій, нагороджений грамотами, медалями за службу. Одразу після повномасштабного вторгнення 25 лютого 2022 року пішов добровольцем до Збройних сил України. Був сержантом, командиром стрілецького взводу стрілецької роти однієї з військових частин. Воював в Ізюмі, Куп’янську, Чорнобилі. Сьогодні, 31 грудня, відбулось поховання загиблого.

Вічна пам’ять загиблим Героям! Співчуття рідним та близьким…

Ілюстрація – marieclaire.ua

Читайте також: Стало відомо про загибель вісьмох захисників з Вінниччини

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.