Стало відомо про загибель 14 захисників з Вінниччини

15:36
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом останніх кількох днів стало відомо про загибель 14 захисників з Вінниччини: Михайла Мацілецького, Сергія Лук’янченка, Руслана Скалецького, Володимира Середи, Вадима Коломійчука, Антона Сиваша, Ярослава Софіїна, Сергія Кушніра, Олександра Нікішина, Андрія Кобеля, Сергія Рикала, Олександра Ступака, Володимира Мельника, Ігоря Мозгового. 

Так, стало відомо, що захисник Михайло Дмитрович Мацілецький з с. Вовчок, який вважався зниклим безвісти, загинув 29 серпня 2022 року поблизу населеного пункту Степова Долина Миколаївського району Миколаївської області. 13 серпня Михайла провели в останню путь, цей день на території Бершадської громади було оголошено Днем жалоби.

Також стало відомо, що 10 червня під час виконання бойового завдання внаслідок ворожого артилерійського обстрілу загинув 36-річний хмільничанин Сергій Олександрович Лук’янченко. Захисник вважався зниклим безвісти неподалік населеного пункту Хромове Бахмутського району Донецької області. Прощання із Героєм відбулося 11 серпня.

Стало відомо, що 1 серпня загинув Руслан Олександрович Скалецький з Адамівки (Гайсинська громада). Йому було 45 років. Повідомляється, що 1 серпня під час виконання бойового завдання на Запоріжжі в результаті ворожого артилерійського обстрілу військовий отримав важкі поранення. Цього ж дня, після евакуації до Запорізької обласної клінічної лікарні, його життя обірвалося від отриманих бойових травм. Відомо, що чоловік був мобілізований наприкінці грудня 2022 року, військову службу проходив на посаді солдата – старшого техніка самохідної артилерійської батареї однієї з механізованих бригад. Прощання з військовим відбулось 10 серпня.

Також стало відомо, що 1 серпня на Донеччині внаслідок отриманих травм під час мінометного обстрілу з противником загинув 57-річний Володимир Петрович Середа з Гайсина. Чоловік був старшим сержантом, фельдшером медичного пункту механізованого батальйону однієї з бригад. Відомо, що Володимира Середу мобілізували до лав ЗСУ у січні цього року. Навесні він проходив підвищення медичної кваліфікації у Німеччині, воював також на півдні України. Прощання із бойовим медиком відбулося 10 серпня.

6 серпня під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув Вадим Олегович Коломійчук з с.Кинашів Тульчинської громади. Повідомляється, що чоловіка призвали на військову службу в жовтні 2022 року. Солдат був стрільцем-зенітником 4 відділення зенітного ракетного взводу аеромобільного батальйону. Прощалися із загиблим Героєм 10 серпня.

6 серпня під час виконання бойового завдання загинув Антон Сиваш. Відомо, що він був випускником Економічного факультету ДонНУ імені Василя Стуса, де й оприлюднили інформацію про загибель воїна.

Стало відомо, що 6 серпня під час артилерійського обстрілу отримав поранення, несумісні із життям, 25-річний Ярослав Сергійович Софіїн з с.Юрківка. Зазначено, що солдат був снайпером (2 категорії) та “одним із титанів, які тримали Бахмут”.

8 серпня під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув 35-річний воїн з села Яришівка Сергій Олександрович Кушнір. Зустріч Героя “живим коридором” та прощання заплановано на 14 серпня. Цей день у Луко-Мелешківській громаді оголошено Днем жалоби.

9 серпня на Донеччині загинув 45-річний Олександр Валерійович Нікішин з с. Кисляк Гайсинської громади. Відомо, що захисник проходив службу на посаді солдата, стрільця-снайпера одного з механізованих батальйонів. Прощання з Героєм відбулось 13 серпня.

9 серпня стало відомо, що на Донеччині загинув 42-річний іллінчанин Андрій Вікторович Кобель. Відомо, що чоловік у перший день повномасштабного вторгнення російських окупантів пішов у центр комплектування та соціальної підтримки. Служив матрос Андрій Кобель навідником взводу морської піхоти роти морської піхоти однієї із військових частин. Прощання із Захисником відбулося 12 серпня.

10 серпня стало відомо про загибель під час артилерійського обстрілу на Донеччині 43-річного Олександра Ступака з Калинівки. Повідомляється, що чоловік був мобілізований до війська у серпні минулого року. Про час та дату поховання буде додаткова інформація.

10 серпня стало відомо про загибель на Донеччині 45-річного Володимира Анатолійовича Мельника з с. Ганівка Оратівської громади. Повідомляється, що чоловік був мобілізований до ЗСУ у травні цього року, пройшов навчання, служив під Краматорськом. Зустрічали загиблого Героя 11 серпня.

11 серпня стало відомо, що перестало битися серце військовослужбовця  Ігоря Мозгового з с. Новоживотів Оратівської громади. Зазначено, що захисник був 1989 року народження, “він пройшов пекло Іловайського котла, з перших днів війни був мобілізований в ряди ЗСУ”. Прощання із Захисником відбулося 13 серпня.

12 серпня, після довготривалого лікування, помер 38-річний захисник Сергій Рикало з с. Дружне Калинівської громади. Відомо, що чоловік був мобілізований до війська у січні цього року. 14 червня на Запорізькому напрямку боєць отримав важке поранення. Упродовж двох місяців лікарі відчайдушно боролися за його життя, але врятувати захисника не вдалося. Чин похорону було заплановано на 14 серпня.

Вічна пам’ять загиблим Героям! Співчуття рідним та близьким…

Ілюстративне фото – “Pixabay”