Спортивне дефіле і шуба із песця: у Вінниці відбудеться конкурс краси для заміжніх жінок. ФОТО

17:55
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

За кілька тижнів у Вінниці відбудеться  «Mrs.Vinnytsia International» – один з етапів міжнародного конкурсу краси успішних жінок «Mrs. International». Позмагатися за цей титул вирішили 11 вінничанок.

«Mrs. International» – один із найпрестижніших та відомих конкурсів, який вже понад 30 років щорічно відбувається в США за підтримки уряду країни. У центрі його уваги перебувають жінки, віком від 21 до 56 років та заміжні не менше шести місяців, їхні досягнення та моральні цінності. В Україні цей конкурс стартував у 2018 році, у Вінниці ж кастинг відбудеться вперше. 

«Mrs.Vinnytsia International 2019» обиратимуть вже 9 лютого. Таким чином переможниця поїде на конкурс до Києва, де змагатиметься за звання «Mrs. Ukraine International 2019» і право представити Україну на міжнародному конкурсі в Америці.

Минулого року свої сили у цьому конкурсі пробувала телеведуча і викладачка ВНМУ Інесса Побережна. А цьогоріч  таким шансом скористаються 11 вінничанок, віком від 25 до 45 років, які реалізували себе і в роботі, і в сімейному житті.

Читайте також: Володарка титулу «Mrs. Media International 2018» Інесса Побережна: «Перед першим виходом аж ямочки на щоках тремтіли». 

Анна Окрема, регіональна директорка конкурсу розповіла, що загалом вони отримали понад 200 заявок від охочих взяти участь, тож обирати довелося найдостойніших. Керувалися такими критеріями, як вік (25-45 років), наявність шлюбу, реалізованість у професії, активне соціальне життя тощо. Критеріїв, які б стосувалися пропорцій тіла, чи чогось подібного, цей конкурс не передбачає.

 

Відтак, змагатися за титул «Mrs.Vinnytsia International» будуть:

1) Антоніна Пачевська, помічниця голови Сьомого апеляційного адміністративного суду;
2) Валентина Іванюта, косметологиня;
3) Валентина Онофрійчук, фахівчиня у галузі страхування та автокредитування;
4) Вікторія Завальнюк, бухгалтерка та коуч;
5) Інна Сукманова, за фахом менеджерка, бухгалтерка та перекладачка;
6) Інна Цимбалюк, організаторка весіль, презентацій, урочистостей, світських та благодійних раутів;
7) Ірина Літинська, косметологиня;
8) Олена Грабік, керуюча адвокатка у власному бюро;
9) Олена Жагловська, заступниця декана факультету інфокомунікацій, радіоелектроніки та наносистем з навчально-виховної роботи, доцентка кафедри електроніки та наносистем у ВНТУ;
10) Тетяна Шумник, директорка туристичного агентства;
11) Яна Врублевська, стоматологиня, має власну клініку.

 

– В нас є навіть учасниця, яку на конкурс відправив чоловік. І це не тому, що він думає, що вона у нього найкраща, а тому, що розуміє, що їй потрібно вийти в світ, показати себе як жінку, а не рутина щоденна «дім-робота-дім-робота». І він справді за неї переживає, допомагає готувати відеовізитівку. І це не одна така учасниця, – розповіла Анна Окрема. – Взагалі особливістю конкурсу місіс є те, що вони йдуть не покрасуватися, а для конкретної цілі. Хтось – щоб завести нові знайомства, хтось – щоб показати дітям, що  мама не тільки їсти вдома готує і на роботу ходить.  Для жінок це дуже важливо.

Ольга Сольвар, прес-секретарка конкурсу додала, що усі конкурсантки «Mrs.Vinnytsia International 2019» – це зрілі особистості, які досягли успіху у своїй сфері, і з якими є про що поговорити.

– Це не просто міс, це – місіс.  Вони всі неймовірно впевнені у собі, і у них абсолютно немає конкуренції. Я навіть впевнена, що вони усі будуть дружити між собою, навіть коли конкурс закінчиться, – зазначила Ольга Сольвар.

Організатори також розповіли, що вже понад два місяці конкурсантки відвідують репетиції та майстер-класи з дефіле, опановують акторську майстерність, ходять на корекційний масаж, відвідують фотосесії та примірки – усе для того, щоб 9 лютого в ресторані  «Mont Blanc» постати в усій красі. 

Анна Окрема зазначила, що того вечора учасниці матимуть п’ять виходів:
1) дефіле в образі стихії (жінки будуть в однакових сукнях, які залишаться їм в подарунок);
2) бізнес-дефіле та представлення своїх відеовізиток: також учасниці дадуть відповідь на запитання від зіркового ведучого Григорія Решетника;
3) дефіле у спортивному одязі;
4) дефіле в етнічних дизайнерських костюмах;
5) фінальний вихід у вечірніх сукнях, пошитих на замовлення дизайнеркою.

Зважаючи на велику кількість партнерів і ще більшу кількість номінацій, призи отримають всі учасниці: від ювелірних виробів до туристичних путівок у Європу. Також передбачено корони для чотирьох віце-міс. А переможниця, окрім головної корони і квитка на «Mrs. Ukraine International 2019», отримає білу шубу з фінського песця та путівку до Італії.

Оцінювати конкурсанток буде спеціальне журі, до складу якого увійде французький і український співак Поль Манондіз.

Програмою конкурсу передбачена ще червона доріжка, зіркові гості, бенкет, виступи місцевих гуртів

Читайте також: Міс Вінниця 2019: обрано 16 фіналісток конкурсу. ФОТОРЕПОРТАЖ 

Найцікавіші фото з кастингу «Міс Вінниця-2019» 

Фото Ольги Мірошниченко.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.