Спортсмени з Вінниччини вибороли вісім нагород на чемпіонаті України зі змішаних бойових мистецтв. ФОТО

7:39
Автор: Дар'я Гоц

Спортсмени з Вінниччини взяли участь у чемпіонаті України зі змішаних бойових мистецтв. Вісім учасників привезли додому бронзові та срібні нагороди.

Чемпіонат України зі змішаних бойових мистецтв (UFMMA) відбувся у київському Палаці спорту. Як повідомляють на сайті Вінницької ОДА, у змаганнях взяли участь 502 спортсмени з 25 регіонів, зокрема  з Донеччини та Криму.

Вінницьку область представляли 16 спортсменів з клубів «Оріон», «Січ», «Тора каї». Вони не лише з Вінниці, але й з Шаргорода, Липовця і Турбова.

Бронзовими призерами стали: наймолодший учасник і дебютант чемпіонатів України Олексій Шмигун (вікова група 10-11 років, вагова категорія до 29, 5 кг), Роман Штельмах (12-13 років, 35 кг), Олександр Хуторянський (дорослі, 77 кг) і Олександр Коваль (дорослі, + 93 кг).

Срібні призери чемпіонату: Ігор Логіш (12-13 років, 47 кг), Артем Жуков (12-13 років, 52 кг), Костянтин Горобець (16-17 років, 65 кг, провів 5 поєдинків), Олег Мазур (дорослі, 70 кг, провів 5 поєдинків).

Половина наших учасників посіли призові місця. Це хороший результат, адже усі наші призери програли саме чемпіонам. Ми лише цього року почали робити акцент на юних спортсменах, раніше більше опікувалися дорослими. Нині залучили на всеукраїнський рівень переможців та призерів Відкритого чемпіонату області, який проходив у квітні. Усі основні витрати пов’язані з участю спортсменів на Чемпіонаті України взяла на себе наша федерація. Розробили й стратегію розвитку змішаних бойових мистецтв в  області. Тепер готуватимемося до Кубка України, – розповів голова Вінницького обласного осередку Української федерації змішаних бойових мистецтв UFММА Вадим Кудіяров.

На чемпіонаті найбільше нагород здобули спортсмени з Одеської області – 13 золотих, 6 срібних та 4 бронзових. Представники Київщини вибороли 8 перших місць, 12 других та 13 третіх. До трійки лідерів також потрапили учасники з Дніпропетровської області та здобули 7 золотих, 4 срібних та 10 бронзових нагород.