Спортсмени вінницької спортшколи здобули “золото”, “срібло” та “бронзу” на Всеукраїнському турнірі із боротьби самбо на честь Героїв ССО

13:10
Автор: Vежа
Become a Patron!

Спортсмени Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5 здобули три золотих, по сім срібних та бронзових нагород на Всеукраїнському турнірі із боротьби самбо на честь Героїв Сил Спеціальних Операцій ЗСУ.

Як повідомляє Вінницька міська рада, команда вихованців зазначеної спортшколи виборола II загальнокомандне місце.

Загалом вінничани змагалися в трьох вікових категоріях. Це підлітки (12–14 років), кадети (14–16 років), юнаки та дівчата (16–18 років).

Чемпіонами змагань стали Володимир Дніпровський, Каріна Малюта та Софія Бойко.

Срібними призерами – Юлія Смолій, Аміна Малюта, Світлана Клімова, Анастасія Краєвська, Олег Кобенда, Віра Устюгова та Хікмет Мамєдов.

“Бронзу” здобули Михайло Самохвал, Діана Пересенчук, Анна Бабушкіна, Анастасія Майдуда, Єва Войналович, Анна Барабаш та Маргарита Гнатюк.

Заступниця директора з навчально-тренувальної роботи МДЮСШ № 5 Тетяна Бондарчук, підкреслила, що вінницькі самбісти продемонстрували досить високий результат.

ЗСУ – це меч і щит України, наша опора і захист, які борються за незалежність і свободу нашої Батьківщини. Проведення Всеукраїнського турніру з боротьби самбо на честь Героїв Сил Спеціальних Операцій ЗСУ є важливою підтримкою для наших військових, серед яких є чимало самбістів…

Зазначено, що турнір проходив у Києві серед спортсменів трьох вікових категорій: підлітків, кадетів, юнаків та дівчат старшого віку (спортивне та бойове самбо), чоловіків (бойове самбо – «Битва Мужніх»). Там було 27 вихованців Вінницької спортшколи №5.

Фото – ВМР

Читайте також: Вінницька спортшкола запрошує на безкоштовні заняття в секцію гандболу

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.