Спортсменка з Вінниці Дар’я Хомрійчук здобула «срібло» на чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате

10:05
Автор: Vежа

Вінничанка Дар’я Хомрійчук здобула «срібло» на чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате. А загалом збірна України під час змагань виборола перше загальнокомандне місце.

Як повідомляє Вінницька міська рада, чемпіонат Європи з кіокушинкай карате відбувся у місті Дебрецені, Угорщина. Дар’я Хомрійчук перемогла спортсменку зі Швеції, Болгарії та Польщі, та у фіналі поступилась лише представниці України.

Вдячні Збройним Силам України за можливість змагатися і перемагати на спортивному фронті та прославляти нашу Україну! – зазначив її тренер Олександр Вихованець:

Окрім Дар’ї, на змагання до збірної України потрапив ще один вінничанин – Артем Бесараб. Його тренером є Олександр Яцик.

Загалом під час змагань збірна України виборола перше загальнокомандне місце. Загалом збірна України завоювала на цьому чемпіонаті 16 золотих, 11 срібних та 16 бронзових нагород. На чемпіонаті змагалися юнаки та дівчата 2007-2008 р.н., юніорки, юніори та молоді спортсмени.