Спортсменка з Вінниччини виборола дві медалі на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону

8:21
Автор: Vежа
Become a Patron!

Спортсменка з Вінниччини Ірина Буй здобула дві медалі на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону серед паралімпійців. Українська збірна загалом посіла друге місце на змаганнях. 

Як повідомляють у Національному комітеті спорту інвалідів України, Кубок світу тривав з 3 по 10 березня у Словенії. Національна паралімпійська збірна команда з лижних перегонів та біатлону здобула 29 медалей (6 золотих, 10 срібних та 13 бронзових) й посіла друге місце.

У змаганнях взяли участь представники 13 країн світу. Україну представили 19 спортсменів, з яких п’ять гайдів (спортсмен, який веде по трасі паралімпійця з порушенням зору, – авт.).

У складі команди також виступала паралімпійка з Вінниччини Ірина Буй. Вона виборола дві срібні медалі.

До речі, зазначають, що протягом усіх днів змагань на п’єдесталі були українські спортсмени. У загальному заліку після України йдуть команди США  (6 золотих, 5 срібних та 1 бронзова медалі), Австрії (2 золоті та 1 бронзова медалі), Італії (1 золота та 2 срібні медалі), Франції (5 срібних та 1 бронзова медаль) та Німеччини  (2 срібних та 3 бронзові медалі).

Вже з 15 березня українська команда продовжить змагатись у Фінляндії на Кубкові світу з лижних перегонів та біатлону (15-23 березня).

Фото: архів Veжі, Нацкомітет спорту інвалідів України та з Facebook-сторінки Ірини Буй

Читайте також: Вінницькі біатлоністи з вадами опорно-рухового апарату посіли друге місце на чемпіонаті України

Читайте також: Вінничанка привезла дві медалі Кубку світу з лижних перегонів та біатлону. ФОТО

Читайте також: Срібні медалі та незабутні враження: до Вінниці з Південної Кореї повернулися паралімпійці. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.