Спортсмен з Вінниччини Іван Никун встановив новий світовий рекорд з присідань зі штангою

16:31
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Спортсмен Іван Никун із Тульчинської громади протягом однієї години присів 534 рази зі штангою 80 кілограмів, встановивши тим самим новий світовий рекорд. Рекорд зареєстрували у Національному реєстрі рекордів України, а відзнаку рекордсмену вручив Президент реєстру – Валентин Щербачов.

Як ідеться на фейсбук-сторінці Тульчинської районної державної адміністрації, новий світовий рекорд було встановлено 22 жовтня в Кам’янці-Подільському.

 

Відтак, Іван Никун протягом однієї години присів 534 рази зі штангою 80 кілограмів, побивши тим самим попередній рекорд росіянина, який присів на 14 разів менше.

– До встановленого рекорду Іван йшов завдячуючи своєму тренеру Подоляну Руслану Миколайовичу та спортивному партнеру Гаврилюку Назару Вікторовичу. Президент Національного Реєстру Рекордів Валентин Щербачов вручив відзнаку рекордсмену та привітав із новим світовим рекордом, – йдеться в дописі.

Зазначається, що це вже не перший рекорд спортсмена. Так, у вересні 2019 року Іван Никун увійшов до Книги рекордів України, зробивши 139 присідань за 23 хвилини маючи на плечах 100-кілограмову штангу.

Фото – Тульчинська районна державна адміністрація