Українські десантники маршируватимуть центром Вінниці

14:34
Автор: Vежа
Become a Patron!

Оновлено: 2 Серпня 2016, в 14:41

У вівторок, 2 серпня, десантники з кількох регіонів України пройдуть центром Вінниці. Захід буде приурочений до Дня високомобільних (раніше – аеромобільних) десантних військ Збройних Сил України.

Про це повідомляє співорганізатор заходу, голова правління громадської спілки “Всеукраїнське обє’днання учасників бойових дій та волонтерів АТО” Анатолій Слівінський.

Так, спочатку о 10:00 військові зберуться на Європейській площі та вшанують пам’ять загиблих побратимів, поклавши квіти та вінки до Меморіалу Слави, пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та до інтерактивної стелли загиблим в зоні АТО.

Потім спецпризначенці, учасники бойових  дій, громадські активісти рушать вулицею Соборною до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам. Учасники маршу пронесуть містом 30-ти метровий український стяг та розкритий парашут.

Завершиться хода в центральному міському парку біля пам’ятника афганцям. Також там відбудеться покладання квітів і панахида за загиблими бійцями.

– Так, у центральному парку розгорнуть польову кухню. Військових пригощатимуть кашею та наллють “бойові 100 грам”, – каже Анатолій Слівінський.