“Space Of Variations” випустили кліп на пісню, що увійде до нового альбому гурту. ВІДЕО

10:32
Автор: Vежа
Become a Patron!

Український метал-гурт з Вінниці “Space Of Variations” випустив кліп на пісню “vein.mp3”. Вона увійде до майбутнього альбому, реліз якого запланований на березень.

Ми побічний продукт наших систем і концепцій. Раби мікросвітів. Тендітні очевидці власної сили та слабкості. Ми знаходимо одне одного і губимося у комусь, дивимося, як красиве стає огидним. З густої темряви тягнемося до світла. Ось як ми ставимося до цієї пісні. Напевно, це те, що іноді відчуваєш – йдеться в описі до відео.

Режисер кліпу Максим Лавренчук & Space Of Variations.

Кліп “vein.mp3” опублікували на ютуб-каналі “Napalm Records”. Це австрійський лейбл, що спеціалізуються на андеґраундній хеві-метал-музиці та підтримує перспективні колективи з усього світу. З ним “Space Of Variations” уклали угоду в січні 2020 року. На той момент гурт був п’ятим з України (після “Jinjer”, “Stoned Jesus”, “MOTANKA” та “1914”), що співпрацюють з “Napalm Records”.

Чотири тижні тому у “Space Of Variations” вийшов ще один кліп Someone Else”. Ці два треки, а також випущений раніше фіт з реперкою “Alyona Alyona”, увійдуть до нового альбому “IMAGO”, вихід якого запланований на 18 березня 2022 року.

За анонсами та новинами гурту можна стежити на сторінці “Space Of Variations” у Фейсбук.

Фото, відео – Space Of Variations

Читайте також: Вінницький гурт “Space Of Variations” випустив спільний кліп з “Alyona Alyona”. ВІДЕО

Читайте також: Концерт в Дубаї та відмова від “Х-фактору”: історія вінницького гурту “Space of Variations”. ФОТО

Читайте також: Вінницький гурт “Sick Solution” здобув премію “The Best Ukrainian Metal Act”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.