«Сонячна» дівчинка з Вінниці перемогла на міжнародному конкурсі краси. ФОТО

11:20
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Вінничанка Марія Гнатик отримала «золото» на міжнародному дитячому конкурсі краси Top Model Interbrilliant World у Чехії. Це вперше за історію конкурсу в ньому брала участь дівчинка з синдромом Дауна.

Як повідомляє у соцмережах Тетяна Гнатик, мама 13-річної дівчинки, її донька посіла перше місце в категорії новачків з мінімальним досвідом участі у конкурсах (від 13 до 15 років). Зокрема, друге місце отримала росіянка, третє – учасниця з Чехії.

Цьогоріч міжнародний конкурс відбувся в Чехії, за всю його десятирічну історію у ньому вперше взяла участь дівчинка із синдромом Дауна.

Окрім цього, Марія Гнатик бере участь у інших міжнародних конкурсах, зокрема, кілька днів тому отримала дві золотих і одну срібну медалі за участь у міжнародному фестивалі східного танцю Oriental Dance Faiza, що 12-13 травня відбувся у Хмельницькому.

— Якщо з самого дитинства не ховати дитину, не закривати її вдома, дати їй можливість бути в цьому суспільстві, то суспільство сприйме її, — пише мати дівчинки. — А діти то взагалі, вони нове покоління, нового формату, взагалі без проблем.

Фото взяті з фейсбук-сторінки Тетяни Гнатик