Сніг, вітер та місцями ожеледиця: на Вінниччині очікується погіршення погодних умов

12:26
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Найближчими днями, з 2 по 4 грудня, на Вінниччині синоптики прогнозують погіршення погодних умов: сильні пориви вітру, сніг, а місцями на дорогах – ожеледиця. 

Про це йдеться на сайті Вінницької обласної державної адміністрації та повідомляє Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області.

За прогнозами синоптиків, у низці областей України очікується снігопад. Зокрема в центрі та на півдні країни опади будуть значними. Також очікуються сильні пориви вітру.

Разом із тим, Вінницька ОДА з посиланням на повідомлення Вінницького обласного центру з гідрометеорології, з 2 по 4 грудня на Вінниччині очікується температурний режим нижчий від норми, місцями – незначні опади. На дорогах – місцями ожеледиця.

На сайті Українського гідрометеорологічного центру зазначено, що найближчими ночами у Вінниці буде від 0°C до – 4 °C, а вдень – від -1°C до +5°C. Протягом доби 2 грудня у Вінниці прогнозують сніг, а вдень 5 грудня – дощ.

За інформацією УкрГідрометцентру, 2 грудня в Україні, крім західних та східних областей, 3 грудня вночі в більшості регіонів, крім західної частини, вдень на Лівобережжі, невеликий сніг та мокрий сніг. Крім південно-східної частини країни, місцями ожеледиця.

Водіям нагадують, що “безпека на дорозі на 70% залежить від гуми, і з настанням перехідного сезону потрібно про це потурбуватись заздалегідь”.

Також оприлюднено номер телефону диспетчерів Служби автомобільних доріг у Вінницькій області, за яким водії можуть звернутися в разі надзвичайної ситуації на дорозі:+380 (43) 267 01 92. Зателефонувати за цим номером можна в будь-який час доби.