“Слово і діло”: Моргунов очолив рейтинг найбільш відповідальних міських голів

18:44
Автор: Олеся Яненко

Вінницький міський голова Сергій Моргунов, за версією проекту “Слово і Діло”, протягом своєї каденції мера станом на сьогодні виконав 70% своїх обіцянок. Це найвищий показник рівня відповідальності з поміж інших мерів українських міст.

Аналітичний портал «Слово і діло» підрахували, як мери міст виконують обіцянки на своїх посадах. В ТОП-5 мерів, які виконали більшу частину своїх обіцянок, потрапили:

1 місце: Сергій Моргунов, Вінниця, 70%;
2 місце: Сергій Надал, Тернопіль, 66%
3 місце: Хмельницький, Олександр Симчишин, 65%;
4 місце: Володимир Миколаєнко, Херсон, 64%;
5 місце: Борис Філатов, Дніпро, 64%.

Відсоток рахувався у співвідношенні усього обіцяного мерами та фактично реалізованого.

Всього мер Вінниці станом на зараз дав 212 обіцянок, 149 з яких – виконані. Серед них – встановлення пароконвектоматів у всіх дитсадках у 2019 році, реконструкція Київського мосту, збірка тролейбусів “VinLine” та інше. Серед невиконаних обіцянок – реконструкція концертної зали “Райдуга” та ліквідування черги до дитсадків.

Деякі обіцянки – в процесі виконання: будівництво сміттєпереробного заводу, Центру серцево-судинної патології та музею “Вінниця – Тимчасова Столиця УНР”. За повним переліком обіцянок Сергія Моргунова та їх статус можна слідкувати ТУТ.

Найбільше виконаних обіцянок у Віталія Кличка – 220, але й обіцяного у нього теж більше – 462. Відтак в рейтингу відповідальності він лише на 11 місці з показником 48%.

Також у ТОП-10 найбільш відповідальних мерів потрапили очільник Чернігова Владислав Атрошенко (59%), мер Рівного Володимир Хомко (58%), керівник Кропивницького Андрій Райкович (56%), міський голова Запоріжжя Володимир Буряк (52%), а також мер Харкова Геннадій Кернес (51%).

Які обіцянки встигли виконати народні депутати від Вінниччини у 2019 році читайте та дивіться за ЦИМ посиланням.

Читайте також: За п’ять років бюджет Вінниці зріс у 3,3 рази. ГРАФІКА

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.