Слони-еквілібристи на людській волосині: у Вінниці відкрили виставку мікромініатюр. ФОТО

12:17
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькому обласному художньому музеї відкрили унікальну виставку “Восьме чудо світу”. На ній представлені роботи відомого майстра Володимира Казаряна, які можна розгледіти тільки під мікроскопом.

У Вінницькій облдержадміністрації зазначили, що свої мікрошедеври майстер створює “у паузах між ударами серця”.

В експозиції презентоване найменше у світі зображення Пресвятої Богородиці з немовлям на зрізі рисового зерна, яка намальована олійними фарбами! Пензликом художнику служила одна сота частина волосся! Кожна мікромініатюра це “Ноу-хау” оскільки створюється за особливою авторською технологією на межі людських можливостей, – повідомили в ОДА.

 

 

 

Також на виставці можна побачити скульптуру Мерилін Монро, розміщену на торці волосини; караван верблюдів у вушку голки; підковану блоху; зоопарк у волосині; мікрокамею “Лик Ісуса Христа” на рисовому зерні; Шварценеггера на маковому зернятку, який грає біцепсами; слонів-еквілібристів, балансуючих на людській волосині, що вставлена у вушко швейної голки; витончені мережива з 1/100 людської волосини та багато інших мікромініатюр.

Володимир Едуардович Казарян художник і скульптор, конструктор і винахідник, філософ, мислитель, письменник, композитор і поет. Його девіз “Неможливе зробити можливим!”. Майстер встановив у знебарвлену людську волосину цілий зоопарк тварин! Він різьбить мікроскульптури та вміщує їх на макові зерна, а на рисових – малює портрети світових знаменитостей. Мікромініатюри можна розглянути тільки в мікроскоп.

 

Виставку мікромініатюр “Восьме чудо світу!” можна переглянути в обласному художньому музеї (вул. Соборна, 21) протягом літа. Вартість квитків: 60 грн (дорослий), 50 грн (студенти, пенсіонери), 40 грн (діти; до 7 років безкоштовно).

Фото Марини Сербінович і надані Світланою Жегловою

Читайте також: Вінницькі «хранителі часу»: у краєзнавчому музеї відкрилась виставка годинників. ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

 

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.