Скандинавська ходьба та медична зона: у Вінниці 18 березня організують «Здорову прогулянку»

13:29
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці 18 березня усіх охочих запрошують долучитися до «Здорової прогулянки» на свіжому повітрі разом з інструктором, під час якої можна буде навчитися скандинавської ходьби. Опісля в спеціально облаштованій медичній зоні можна буде перевірити рівень глюкози в крові, визначити індекс маси тіла, вакцинуватися від COVID-19 чи проконсультуватися з сімейним лікарем.

Як повідомляє Вінницька обласна військова адміністрація, це відбудеться в межах комунікаційної кампанії з підтримки вакцинації від COVID-19 – «Бустерни свою стійкість», що стартує на Вінниччині. Прогулянка триватиме 20 хвилин у групі по 15 осіб за спеціальним маршрутом.

Місце зустрічі – Центральний міський парк ім. Леонтовича на площі біля Літнього театру (початок – о 13:00). Там зареєстровані учасники отримають спеціальні палки для скандинавської ходьби та навушники, щоб під час прогулянки слухати музику та подкаст про здоров’я.

Після прогулянки в усіх охочих буде можливість відвідати медичну зону. Там можна буде виміряти артеріальний тиск, перевірити рівень глюкози в крові, визначити індекс маси тіла, вакцинуватися від COVID-19 чи проконсультуватися з сімейним лікарем.

Загалом захід 18 березня розпочнеться о 13:00 і завершиться о 16:30. Вхід вільний, та необхідна попередня реєстрація за ЦИМ посиланням.

Крім цього, напередодні, 17 березня, в межах кампанії для медичних працівників області лікар-імунолог, голова Національної технічної групи експертів із питань імунопрофілактики Федір Лапій організовує тренінг.

Комунікаційна компанія «Бустерни свою стійкість» – ініційована Міністерством охорони здоров’я та Центром громадського здоров‘я МОЗ України.

Ілюстративне фото – life.pravda.com.ua, фото – Вінницька ОВА

Читайте також: У Вінниці організовують тренінг “Орієнтування на місцевості. Топографія”

Читайте також: “Хамелеон”: у Вінниці відбудеться стрес-тренінг щодо протоколу поведінки в умовах ізоляції і полону

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.