Скандального вінницького «дорожника» Алексєєва суд поновив на посаді

14:08
Автор: Vежа
Become a Patron!

На посаді начальника Служби автомобільних доріг у Вінницькій області поновили Ігоря Алексєєва. Сьогодні, 27 лютого, «автодорівець» вийшов на свій «другий перший робочий день».

Ігор Алексєєв займав зазначену посаду із квітня 2014 року. Втім 10 жовтня 2016 року його було звільнено з посади у зв’язку із «систематичне невиконання покладених на них обов’язків» (п.3 ст. 40 КЗпП ). На його місце за тиждень, 18 жовтня, було призначено Ігоря Корольчука, який також з листопаду 2015 року призначений першим заступником Вінницького міського голови.

У той же час, 4 серпня 2016 року, Ігор Алексєєв отримав  від Вінницької обласної ради відзнаку «Людина року» у номінації «Громадський діяч».

Відповідний наказ за підписом т.в.о. голови Державного агентства автомобільних доріг Сергія Бараха, факсом надіслали в САД Вінницької області. Зoкремa, були виявлені тaкі пoрушення:

  • aсфaльтoбетoннa суміш не відпoвідaлa нoрмaтивним вимoгaм
  • булa відсутня пoгoдженa схемa oргaнізaції дoрoжньoгo руху, місця викoнaння рoбіт oблaштoвaні з пoрушенням
  • зaнижене узбіччя

Втім, як зазначила тоді фахівець із зв’язків з громадськістю та ЗМІ Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ніка Чернега, у наказі про звільнення були невідповідності нормам.

«В Наказі від 09.10.2012 року, яким керується Укравтодор вказано, що начальники Служби автомобільних доріг в областях звільняються за погодженням з органами місцевого самоврядування, погодження немає. Якщо ми подивимось на наказ, то бачимо, що підстава – три догани, дві з них – це притягнення до дисциплінарної відповідальності. Догани теж надходили електронною поштою, оригіналів документів в нас немає. На одному з наказів є печатка, немає підпису, на другому є підпис, немає печатки. На жодну з доган Ігоря Миколайовича не визивали до Укравтодору, він не ставив підпис, що з ними ознайомлений. Тобто, це все надходило електронною поштою», – зазначила Ніка Чернега.

Окремо варто зауважити, що Вінницьке представництво партії «УКРОП» висловилось, що «вважає звільнення обласного керівника Служби автомобільних доріг брудними політичними іграми керівництва Вінниччини».

22 лютого 2017 року Вінницький апеляційний суд своєю ухвалою залишив у силі рішення Вінницького міського суду, який 20 грудня 2016 року визнав рішення про звільнення Ігоря Алексєєва незаконним та зобов’язав Державне агентство автомобільних доріг України поновити його на посаді начальника Служби автомобільних доріг у Вінницькій області.

«Мені, як юристу, в першу чергу, дуже приємно, що в суддівський система є професіонали, які ухвалюють справедливі рішення і не дозволяють панувати свавіллю», – написала на своїй сторінці у соціальній мережі донька посадовця, Яна Рубчук.