Скальський представив нову очільницю Управління культури і мистецтв. ФОТО

17:45
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Владислав Скальський призначив нову начальницю Управління культури і мистецтв Вінницької ОДА. Нею стала Ольга Дернова, яка до цього працювала у Вінницькій міській раді.

Про це призначення Владислав Скальський повідомив сьогодні, 13 грудня, під час обласного фестивалю “Співає Поділля Леонтовича”. Втім розпорядження про призначення Ольги Дернової на сайті ОДА поки що не опубліковане.

Зазначимо, що до цього Ольга Дернова працювала першою заступницею директора Департаменту культури Вінницької міської ради.

Також голова Вінницької ОДА розповів про плани Управління:

  • зміна змісту бібліотечної системи шляхом перетворення бібліотек на ресурсні центри;
  • введення єдиного електронного квитка в закладах культури області (використовуючи сучасні ІТ-технології);
  • проведення якісної маркетингової політики щодо діяльності галузі, в тому числі – залучення інвесторів і грантова діяльність.

Вітаючи Ольгу Дернову із призначенням, Владислав Скальський озвучив також основні завдання, які постають перед нею на цій посаді, а саме:

  • реалізація державної політики у сфері культури в умовах децентралізації (включаючи підняття рівня престижу галузі культури та області в цілому);
  • визначення відповідності наявної мережі закладів культури перспективному стандарту доступності культурних послуг, а також моделювання сучасної мережі закладів культури на всіх рівнях;
  • розширення функціоналу закладів культури обласного підпорядкування;
  • зміна формату організації та проведення культурно-мистецьких заходів;
  • створення необхідних умов для забезпечення цілісного культурного простору області.

Зазначається, що Ольга Дернова у свою чергу подякувала і запевнила, що “робитиме все від неї залежне, аби Вінницька область була найкращою в Україні”.

Детальніше про посадові обов’язки Ольги Дернової на посаді  начальниці Управління культури і мистецтв Вінницької ОДА читайте за ЦИМ посиланням.

Зазначимо також, що раніше цю структуру очолювала Валентина Троян.

Фото – vin.gov.ua
Головне фото – vmr.gov.ua

Читайте також: Заступник Скальського Івасюк, якого рекомендували звільнити через скандал в інтернаті, лишається на посаді

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.