Скальський: на вихідних вулиці оброблятимуть небезпечними речовинами. ВІДЕО

11:37
Автор: Катерина Дядюк

Голова Вінницької ОДА Владислав Скальський у спеціальному відеозверненні повідомив, що цими днями відбудеться санітарна обробка вулиць хлоровмісними речовинами, які є небезпечними для людей та тварин.

Також у своєму зверненні голова ОДА наголосив, що за порушення карантину “штрафів уникнути не вдасться”, а відтак закликав усіх на свята та у вихідні залишатися вдома.

У відео, опублікованому на своїй сторінці у Фейсбук, Владислав Скальський повідомив, що на сьогодні зафіксовано вже більше сотні інфікованих на короанвірус у Вінницькій області та більше ніж півтора мільйона людей у світі. З його слів, у випадку недотримання обмежень громадянами, “можемо мати продовження карантинних заходів, а всі ви знаєте, яким чином вони впливають на економіку”.   

 

Ми сьогодні знаходимося в критичній точці. Це та точка, яка дозволяє нам ще контролювати розповсюдження цієї інфекції. Але це можливо тільки коли ми всі розуміємо, що ця точка залежить від поведінки кожного з нас, – наголосив Владислав Скальський. – Я дуже вас прошу ставитися з розумінням до всіх тих заходів, які ми будемо посилювати. Я хочу повідомити, що Національна поліція  і Національна гвардія України будуть працювати в посиленому режимі цими днями штрафів уникнути не вдасться. Ми маємо вже два судових рішення про накладення штрафів.

Цими днями, особливо на вихідних, буде відбуватися санобробка вулиць і громадських місць. Хочу повідомити, що під час цієї санобробки використовуються хлоромісткі речовини. Вони є небезпечними для вас і для ваших  домашніх улюбленців.

 

Голова вінницької ОДА зазначив, що влада працює в режимі максимального сприяння, і нагадав, що “Укрпошта”, наприклад, буде доставляти освячені паски одиноким пенсіонерам.

Також, з його слів, територіальні центри соціальних послуг піклуються про більше ніж 18 тисяч одиноких осіб похилого віку та осіб з інвалідністю, і  влада робить все можливе задля того, щоб мінімізувати  причини виходу на вулицю. 

Згадав Владислав Скальський і про те, що богослужіння у церквах, зокрема й на Великодні свята, будуть транслюватися онлайн.

Насправді весь світ буде зустрічати Великдень 2020 в новому режимі. Народжується нова традиція святкування Великодня – в колі найближчих людей вдома. Отож, святкуємо Великдень вдома. Закликаю вас: залишайтесь поруч з вашими найдорожчими людьми. Залишайтесь здоровими, і нехай коронавірусна інфекція обійде нас стороною. Зі святами вас!  – звернувся очільник області.

Читайте також: “Укрпошта” безкоштовно доставлятиме освячені паски додому

Читайте також: Іудеїв та християн закликають святкувати Песах і Великдень вдома

Читайте також: «Карантинний» Великдень: у МВС пояснили, як відбуватимуться церковні служби та освячення кошиків

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.