Скальський: ділянка для заводу Head у Вінниці готова до початку будівництва

14:08
Автор: admin
Become a Patron!

Ділянка, придбана компанією Head у Вінницькому індустріальному парку, готова для будівництва заводу з виготовлення зимового спортивного спорядження.

Як повідомив голова Вінницької ОДА Владислав Скальський, станом на сьогодні ділянка забезпечена енергопостачанням, водопостачанням та водовідведенням, а також транспортним сполученням, щоб розпочати будівництво об’єкту.

 – Я щодватижні зідзвонююсь з Джерардом Скробанеком, ми постійно з ним обмінюємось інформацією щодо ситуації з карантинними заходами в Європі та Вінницькій області. Місто станом на сьогодні вже майже виконало всі свої зобов’язання. Це означає, що ділянка, яка належить групі компаній Head вже забезпечена енергетичним рішенням, водопостачанням і водовідведенням, а зараз реалізується дорожнє рішення, яке дозволить в повній мірі заходити на ділянку і починати будівництво. З огляду на карантинні обмеження ми чекаємо, коли представники Head зможуть приїхати сюди і ми продовжимо перемовини щодо початку будівництва. Але вони констатують свою готовність продовжувати цей проект. 

Нагадаємо, що 4 травня 2018 року було підписано спільний меморандум між групою компанії Head та Вінницької ОДА і Вінницькою міською радою. У березні наступного року на земельному аукціоні за понад 34 мільйони гривень Head придбала земельну ділянку на території Вінницького індустріального парку, на якій мають розміститися виробничі об’єкти площею 50 тисяч квадратних метрів.

У вересня 2019 року відбулося закладення символічної капсули на ділянці, де має постати найбільший у світі завод з виробництва зимового спортивного спорядження Head International Holding Gmbh. 

Пізніше стало відомо, що за підключення до мереж електропостачання у Вінниці, Head має сплатити ПАТ “Вінницяобленерго” 1,6 мільйонів євро. 

У зв’язку з цим міський голова Вінниці Сергій Моргунов заявив, що така ситуація негативно впливає на інвестиційний клімат міста та країни вцілому та сподівається на зусилля уряду в цьому напрямку. Крім того мер міста зазначив, що в інфраструктуру мереж, які підводяться до Індустріального парку, де буде розташований завод Head, з міського бюджету вкладено суму близько 150 мільйонів гривень.

Згодом голова ОДА Владислав Скальський повідомив про знайдене “регіональне рішення”, яке дозволить вирішити проблему з підключенням до електромереж великих підприємств, які мають намір інвестувати в економіку регіону.

У Вінниці заклали початок будівництва найбільшого у світі заводу з виробництва зимового спортивного спорядження. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.