“Шукати вихід марно”: вінничан запрошують на “квест” підземеллями

15:08
Автор: Vежа
Become a Patron!

У “Ніч Європи” з 18 на 19 травня для вінничан підготували інтерактивну екскурсію підземеллями, де кожен зможе відчути себе справжнім дослідником, “майже як Індіана Джонс”.

Центр історії Вінниці організовує у місті проект “Ніч музеїв”, таким чином екскурсія до Вінницьких катакомб вперше відбудеться у форматі інтерактивної мандрівки під назвою “Шукати вихід марно”.

В анонсі заходу йдеться, що екскурсія до Вінницьких катакомб передбачає командну роботу, тож участь у ній зможуть взяти лише заздалегідь сформовані команди по 8-15 чоловік. Зі слів організаторів, “це чудова можливість зібрати друзів, родину, колег і випробувати себе на вміння працювати в команді”.

– Історія підземель ХVIІI столяття супроводжуватиметься цікавими завданнями, що стануть випробуванням для кмітливості і сміливості гостей, наповнять Ніч Європи атмосферою пригод та залишать приємні спогади, – йдеться у повідомленні.

Коли: субота, 18 травня, з 22:00 до 02:00. Тривалість екскурсії – 30 хвилин, але конкретний час організатори повідомлять персонально у телефонному режимі.

Де: Храм Пресвятої Діви Марії Ангельської РКЦ (вулиця Соборна, 12).

Вхід: тільки за реєстрацією, оскільки кількість місць обмежена. Зареєструватися можна ТУТ.

Довідки за телефоном: (067) 430 36 63 – В’ячеслав (з 10:00 до 18:00).

Фото – Центр історії Вінниці

Читайте також: Урок виживання та легенди чаювання: краєзнавчий музей запрошує вінничан на “Музейне безсоння”

Читайте також: Таємниці вінницьких підземель: 300 років тому тут їздили карети

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.